این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
مسئول بسیج اساتید کشوردر دانشگاه بیرجند:

باید زیرساخت های تمدن اسلامی فرهنگی باشد / امریکا در بحث برجام از پشت به دولت خنجر زد

مسئول بسیج اساتید کشوربا بیان اینکه امریکا در بحث برجام از پشت به دولت خنجر زد، گفت: هدف انقلاب اسلامی تبدیل شدن آن به قدرت بین المللی وتمدن اسلامی است و باید ایده ها ، سیاست هاو برنامه های ما فرهنگی باشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، سهراب صلاحی  صبح امروز در افتتاحیه کارگاه سه روزه فرهنگ نگاری در جمع بسیجیان اساتید سراسر استان خراسان جنوبی در دانشگاه بیرجند  اظهارداشت: وظیفه اساتید ارزشی است که پیوست فرهنگی را بنویسند.

مسئول بسیج اساتید کشور با بیان اینکه امروز شبکه فرماندهان جنگ نرم را بسیجان فرهنگی راه اندازی کردند که در جهان بی ثابقه است، گفت: بسیج جمعیتی مردمی است که توانمندیهای مردمی را برای پیش برد انقلاب فرماندهی می کند وهر کجا کاری در انقلاب برروی زمین مانده باشدبسیج آن را دنبال می کند.

 باید علم، اقتصاد، نظام ما باید فرهنگی باشد

وی با تاکید بر اینکه علم، اقتصاد، نظام ما باید فرهنگی باشد، گفت: فرهنگ یعنی سبک زندگی اسلامی است و تمدنی که ما می خواهیم مستقر کنیم باید تمدنی باشد که زیر ساخت آن فرهنگ باشد.

 

صلاحی با تاکید بر اینکه عده ایی می گویند که تمدن نسبی است وما انقلاب کردیم که مسئولین ما مسلمان باشند، گفت: این یک نظر رایج است  ومی گویند تابوی شکست مذاکره با آمریکا شکسه شد.

 

 

وی با بیان اینکه هر حرکتی که در غرب انجام می شود اقتصاد محور است، گفت: فرهنگ یعنی سبک زندگی  که باید چاره اندیشی بیشتری برای نهادینه کردن این فرهنگ صورت گیرد.

صلاحی با بیان اینکه ما تمدنی که در نظام اسلامی دنبال می کنیم باید زیرساخت های آن فرهنگی باشد، افزود: علم ، اقتصاد و فرهنگ ما حتی باید فرهنگی باشد چرا که ما به دنبال یک تمدن بزرگ اسلامی هستیم .

دنیا و تاریخ برپایه دو پرچم طاغوت و ولایت خدا بنانهاده شده است

وی ادامه داد: امروز تمدن بر مبنای فلسفی است و تمدن غالب امروز یعنی به دنبال ۱۰۰سال آینده بیشتر نیست دنیا محلی برای کشت است و لباس عوض می کند ودر دنیا و تاریخ هم دو پرچم طاغوت و ولایت بیشتر نیست  یا شخص ولایت الهی را می پذیرد یا بنده شیطان می شود.

وی با بیان اینکه در معرفت شناسی ما تاریخ و تجربه را قبول داریم و بالاتر ازآن را عقل می دانیم، افزود: منابع معرفتی ما با منابع معرفتی غرب متفاوت است غرب اساسا نگاهش به زمین است ولی نگاه شرق یک نگاه آسمانی می باشد.

درجنگ جهانی اول آمریکا نماینده دموکراسی در جهان را تبلیغ می کرد و انگلیس نماینده اشرافی گری را.

 

 مسئول بسیج اساتید کشور با تاکید بر اینکه برنامه های توسعه غرب در همه جهات با شکست مواجعه شده است، گفت: جنگ جهانی اول یعنی بن بست فرهنگ غرب که آمریکا نماینده دموکراسی در جهان را تبلیغ می کرد و انگلیس نماینده اشرافی گری را.

 

وی با اشاره به اینکه گسل تمدن غرب علیه جمهوری اسلامی شیعه انگلیسی است، افزود: امریکا و انگلیس و غرب بعد از جنگ جهانی اول از نظریه ایدئولوژی به فرهنگ روی آورد.

نگاه دنیال غرب نگاه مادی است و نگاه دنیای شرق اسمانی

وی با اشاره به اینکه کسانی که ۵کشور جهان به کشورهایی که انرژی هسته ای نداشتند گفتند ما به شما هسته ایی می دهیم به شرط اینکه شما سلاح هسته ایی نداشته باشید، افزود: آنها به دنبال این بودند که تنها خود سلاح هسته ایی داشته باشند.

صلاحی ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب نه تنها در بحث هسته ایی به ایران کمک نکردند بلکه تمام امکانا هسته ایی حتی چوب نیروگاه هسته ایی را در دریای بوشهر انداختند.

وی تاکید کرد: مشکل دنیای غرب این است که نگاهش به زمین است که همین موضوع امریکا را به زمین می زنداگر سود انگاری باشد دعوا هم شروع خواهد شد .

این مقام مسئول در بسیج اساتید با بیان اینکه  ۸جنگ صلیبی در بین مسلمانان و مسیحیان رخ داد ، عنوا کرد: مسلمانان در ۷جنگ به پیروزی دست یافتند و تنها در یک جنگ شکست خوردند.

 

وی با اشاره به جنگ ایران و عراق افزود: در تمام دنیا دشمنی مثل ایران و عراق پیدا نشد که بعد از دشمنی و جنگ هشت ساله در حال حاضر دوستی های خوبی داشته باشند  که این برگرفته از تمدن و تفکر اسلامی است که نگاهش آسمانی و زیر پرچم ولایت خدا قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه ما در جنگ هشت سال دفاع مقدس ۶۰هزار اسیر عراقی داشتیم ، افزود: بعد از آن و آزادی اسراء ما حتی یک نفر هم نداشتیم اه از رفتار ما در دنیا شاکی باشد وبگوید اسرای عراقی را در ایران شکنجه میکنند.

کشته شدن بیش از ۵۰۰دانشمند عراقی توسط امریکای ها

صلاحی با تاکید بر اینکه امریکا نماینده فرهنگ غرب است، ادامه داد:امریکایی ها بیش از ۵۰۰دانشمند عراقی را در کشتند و شهر بابل آن را با خاک یکسا ن کردند وکتابخانه ملی این کشور را با فسفر سفید با خاک یکسان کردند که نشان از فرهنگ قلدری و خود پرستی امریکایی ها دارد.

هزینه ۸۲میلیارد دلاری امریکا برای ماندن در عراق

وی بااشاره به اینکه دولت امریکا ازمردم این کشور مالیات گرفت آمدند عراق تا ایران را تضعیف و امنیت اسرائیل را در منطقه تضمین کنند، عنوان کرد: ۸۲میلیارد در عراق هزینه کنند و ۱۰۰سال در عراق بمانند و بر همین اساس طرح خاورمیانه بزرگ  وتسلط بر کشور ها و تجزیه کشور ها را مطرح کردند.

دشمنان انقلاب اسلامی نیز در فتنه ۸۸ به قدرت رهبری انقلاب اسلامی اذعان کردند

مسئول اساتید کشور گفت: امریکایی ها به دنبال تسلط بر کشور ها و اشاعه فرهنگ خود در دنیا هستند.

وی با اشاره به مذاکرات هسته ایی و تحریم های دشمن بخصوص امریکا تاکید کرد: دشمن هیچ گاه حتی یک مورد به ما کمک نکرده و نخواهد کرد.

وی با اشاره به فتنه ۸۸ متذکرشد: در فتنه ۸۸  مجموع کشته های ما در ۸ماه که بساط فتنه جمع شد به ۴۰ نفر رسید این در حالی بود که قدرت فتنه آن قدر زیاد بود که می توانست ۵نظام را هم سرنگون کند که در اینجا حتی دشمنان به قدرت رهبری اذعان کردند.

مدیر جهادی در کنار کارگر است نه سوار شدن برماشین آخرین سیستم که کرد خاکی برآن ننشیند

صلاحی تاکید کرد:  افراد بیکار و دانشجوی تحصیل کرده در کشور زیاد داریم بعد برای شرکت های امریکایی و انگلیسی کاره را بیندازیم.

وی  اظهارداشت: دانشگاه های ما پهباد درست میکنند واین پهباد ها را  به روسیه می فروشیم  تکنولوژی پهباد را تنهاکشور امریکا دارد.

این مقام مسئول در بسیج اساتید با بیان اینکه ۷درصد منابع کل جهاد در ایران و لی جمعیت ایران از کل جمعیت جهاد ۱درصد می باشد، یادآورشد: در بحث اقتصادی مدیریت جهادی می خواهیم مدیری که در کنار کارگر و کارفرما باشد نه مدیری که با اتومبیل آخرین سیستم از کنار کارگاه تولیدی ردشود این مدیریت جهادی نیست.

مدیریت جهادی یعنی تا وقتی که حتی یک جوان بیکار باشد آن مدیر خواب و استراحت نداشته باشد

وی ادامه داد: مدیریت جهادی یعنی تا وقتی که حتی یک جوان بیکار باشد آن مدیر خواب و استراحت نداشته باشد.

صلاحی تاکیدکرد:  ۱۶۰ هیئت همراه اقتصادی را در کشور می پذیریم اما از منابع و ظرفیت های مردمی و داخلی استفاده نمی کنیم اگر به مردم روی بیاوریم برکت ما دو چندان خواهد شد .

  وی با اشاره به فرماندهی سردار سلیمانی در برابر داعش در کشورهای منطقه عوان کرد: یک مدیر و یک فرمانده مانند سردار سلیمانی ۵کشور منطقه را اداره می کند.

امریکا در بحث برجام از پشت به دولت ما خنجر زد

وی با تا کید براینکه هر کجا امریکایی ها رفتند درخت تنفر را برای خود بر جای گذاشتند، گفت: امریکا از پشت به دولت ما خنجر زد دولت را به سمت مذاکره ترغیب کرد ودولت هم گوش به فرمان ولایت نداد که نتیجه آن شکست برجام و تحریم های ۱۰ساله است.

مسئول بسیج اساتید کشور تاکید کرد: اگر مذاکرات هسته ایی پیوست فرهنگی داشت این همه مشکل نداشتیم، گفت: هسته ایی ما زمین گیر شده است دشمن حتی پول نفت ما را نمی گذارد وارد کشورشود و برای نگهداری از پول ایران حتی هزینه نگه داری آن را می گیرند.

وی با بیان اینکه ۱۵۰نفر از حقوقدانان برای نوشتن ۱۶۲ صفحه برجام گذاشتند امام ما چقدر از توانمندی های حقوقدانان خود استفاده کردیم، افزود: باید به دولت کمک کنیم و دولت نیز نباید دنبال توجیه خود باشد نباید بگوید ما هرکاری کردیم با اجارزه رهبری انجام دادیم .

وی با تاکید براینکه هدف انقلاب اسلامی تبدیل شدن آن به قدرت بین المللی وتمدن اسلامی است، گفت: باید ایده ها ، سیاست هاو برنامه های ما فرهنگی باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.