این مطلب ۲۰ بار خوانده شده
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند :

مسلمانان با قرار گرفتن در صف اتحاددر مقابل تفرقه های استکبار ایستادگی کنند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: مسلمانان با قرار گرفتن در صف اتحاد وبرادری و همدلی از تفرقه و نفوذ دشمن جلوگیری کنند.
نسخه مناسب چاپ

حجت السلام والمسلمین احمد اشراقی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با تبریک هفته وحدت و میلاد پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع)به وحدت بین مسلمین اشاره کرد و  اظهارداشت: مسئله وحدت از مسائل بسیار مهم جهان اسلام است به طوری که نمی توان بین اسلام و رهبری اسلامی با مسائل وحدت جدایی فرض کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: اسلام منهای وحدت ویا ولایت منهای وحدت به هیچ عنوان امکان پذیر نیست و امیر المومنین علی (ع) می فرمایند: جایگاه زمامداری در حکومت مانند نخ و رشته است که مهره ها را جمع می کند و به هم پیوند می دهد واگر آن رشته بگسلد مهره ها پراکنده خواهد شد .

وی ادامه داد: یعنی حاکم اسلامی باید عامل وحدت مسلمانان باشد چرا که وحدت توان انها را در برابر دشمنان صدها بلکه هزاران برابر می کند.

اشراقی افزود: همانطورکه از بهم پیوستن قطره های باران سدهای بزرگی در نقاط جهان ایجاد می شود وبزرگترین نیروهای وسیعی را زیر پوشش روشنایی و آبیاری قرار می دهد اتحاد و انسجام مسلمانان در نقاط مختلف جهان نیز آثار و برکات اعجاز آمیز بیشتری در پیشرفت اهداف عالی انسانی وجلوگیری از مقاصد غیر انسانی استعمار خواهد داشت وموجب سربلندی، عزت و اقتدار بی نظیر مسلمانان خواهدشد.

 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با اشاره به اینکه در عصر حاضر استکبار جهانی و صهیونیست تمام توان خود را برای از بین بردن اسلام بکار گرفته است، گفت: استکبار جهانی به دنبال نابودی اسلام از راه تفرقه وبه جان انداختن مسلمانان است.

وی ادامه داد: ضرورت ایجاب می کند مسلمانان دست اتحاد یکدیگر را بگیرند ودر برابر دشمنان اسلام در یک صف واحد قرار گیرند واز اسلام دفاع کنند .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.