این مطلب ۲۷ بار خوانده شده
معاون سیاسی سپاه کشور در جمع بسیجیان در بیرجند:

اقتصاد مقاومتی از مولفه های قدرت در جمهوری اسلامی است / امریکا به دنبال قدرت فرسایشی در ایران است

معاون سیاسی سپاه کشوربا بیان اینکه با روحیه تنبلی نمی توان کار جهادی کرد، گفت: علم و اقتصاد مقاومتی از مولفه های قدرت در جمهوری اسلامی ایران است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ سردار رسول سنایی دیشب  در جمع بسیجیان با اشاره به مولفه های قدرت اظهارداشت: اقتصاد مقاومتی، علم و امنیت از مولفه های قدرت در کشور هستند.

معاون سیاسی سپاه کشور با تاکید براینکه باید همیشه در برابر دشمن آمادگی لازم را داشته باشیم، افزود: جز با داشتن ابزار قدرت امکان پذیر نیست .

امریکا به دنبال قدرت فرسایشی در ایران است

 

وی با اشاره به اینکه امروز در نظام اسلامی با مفهوم بازدارندگی رو برو هستیم، گفت:  بازدارندگی یعنی دشمن را از فکر حمله منصرف می‌کند‌ و این در سایه قدرت امان پذیر است.

وی با اشاره به این موضوع که اگر ما۲۰ درصد غنی‌سازی اورانیوم فراهم نمی‌کردیم و توان موشکی نمی داشتیم  آمریکا مذاکره نمی‌کرد، ادامه داد: امریکا به دنبال این است که موجودیت نظام اسلامی را به بهانه های هسته ای، حقوق بشر و موشکی زیر سوال ببرد.

این مقام مسئول در سپاه کشور با اشاره به نقض برجام توسط آمریکا عنوان کرد: امریکایی ها اثبات کردند که برجام را نفعی کرده اند .

راهبرد و اهداف جمهوری خواهان همان راهبردواهداف دموکرات ها در امریکا است

وی با بیان اینکه اهداف راهبردی جمهوری خواهان ورای آنها همان اهداف دموکراتها و رای آنها می باشد، گفت: آنها به دنبال فرسایشی کردن قدرت هستند ونباید فرسایشی قدرت پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه در مسئله هسته ایی ومذاکرات رهبر معظم انقلاب بارها و بارها تاکید کردند که من به مذاکرات خوشبین نیستم و چهارچوب ها را تعیین کردند، افزود: ایشان به تیم مذاکره گفتند که نباید به دشمن اعتماد کرد.

وی با بیان اینکه برجام از نگاه دشمنان فرصتی برای رصد، وارثی و برآورد از وضعیت اوضاع کشور ما است ،افزود: دشمن و می‌خواست ببیند در ادامه وضعیت موشکی ما چگونه است و چقدر می‌توانند حقوق بشر را دنبال کنند و در ما اختلاف به وجود بیاورند.

سنایی با بیان اینکه امروز برخی‌ها در داخل کشورمی‌گویند امروزه  دوره گفتگو است، ادامه داد: آنها می گویند باید از کشوری مانند ژاپن الگو بگیریم و اعتقاد دارند که حتی گفت‌وگو هم پشتوانه قدرت در نظام را می‌طلبد.

سنایی با بیان اینکه باید در گام نخست ثابت کنیم و به دنیا بفهمانیم که این آمریکا بود که برجام را نقض کرد، اظهار کرد:‌ مردمی که تصورشان این بود که نظام نمی‌تواند مذاکره کند و یا قصد مذاکره ندارد بدانند واقعیت این است که ما هم توان مذاکره داشتیم و هم تا آن‌جایی که منافع مردم ما ایجاب کند اهل مذاکره هستیم اما مشکل اینجااست که طرف ما قابل اعتماد نیست و همچنان آمریکا خصلت گرگ بودن خود را دارد.

اقتصاد مقاومتی از مولفه های قدرت در جمهوری اسلامی است

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه اقتصاد از مولفه های انقلاب اسلامی ایران است، گفت: در اقتصاد مقاومتی انتظار همکاری و حمایت از دولتمردان می رود.

سنایی ادامه داد: ما زمانی می‌توانیم تحریم‌ها را از دایره  تصمیمات سیاسی دشمن حذف کنیم که اقتصاد شکننده نداشته باشیم، زیرا هر جا اقتصاد ما شکننده باشد دشمن از این ابزار بر علیه ما استفاده خواهدکرد.

وی علم را از مولفه های دیگر قدرت نام برد و عنوان کرد: باید زیر ساخت های علمی کشور را تقویت کنیم زیرا علم در بلند مدت ثمر می دهد.

امروز حسینیه و مسجد جزء ماهیت ملی نوجوانان  محسوب می شود

وی با بیان اینکه برخی از جلسات مذهبی و فرهنگی ما در کشور در زمیر ناخود آگاه فرزندان ما جای گرفته است، افزود: امروز حسینیه و مسجد جزء هویت ملی ما محسوب میشود وحضور فرزندان ما در این مکان ها جزء ضمیر نا خودآگاه آنها جای گرفته است.

معاون سیاسی سپاه کشور  فرهنگ کار جهادی را گمشده امروز در نظام دانست و گفت: با روحیه تنبلی نمی شود فرهنگ جهادی و کار جهادی را احیاء کرد.

انقلاب از فرهنگ اسلام ناب و بسیج به وجود آمداست

وی با بیان اینکه انقلاب از فرهنگ اسلام ناب و بسیج به وجود آمداست، گفت: این انقلاب  اکنون الهام‌بخش و الگوی تمام مسلمانان و کشورهای جهان و  منطقه است.

سنایی با بیان اینکه امروز در منطقه هیچ تصمیمی بدون جلب نظر سید حسن نصرالله پیش نمی‌رود، بیان کرد: امروز اخلاق در حلب سبب پیروزی آن‌ها شد، حلب مانند خرمشهرما در هشت سال دفاع  است .

بیرق اسلام آخرزمانی در دست بچه های مقاومت است

وی با بیان اینکه اسلام آخرالزمان اسلام اهل بیت(ع) و اسلام امام حسین(ع) است، عنوان کرد: بیرق در دست بچه‌های مقاومت قرار می‌گیرد، اظهار کرد: امروز با جریانی مواجه هستیم که مقام معظم رهبری می‌فرمایند جاهلیت مدرن.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در تمام کشور نوعی انحراف به وجود آمده که کسانی که در سر سفره نظام بوده‌اند می‌توانند فتنه ۸۸ را به وجود آورند و سود آن را هم دشمنان می‌برند.

سنایی افزود: آمریکایی‌ها مذاکرات هسته‌ای را تعویق کردند وقتی دیدند از درون کشور آهنگ اختلاف می‌آید و شورش علیه نظام وجود دارد و ابزار تبلیغاتی خود را تیز کردند.

درفتنه ۸۸ اصل نظام و ولایت هدف دشمن بود

وی بیان کرد: وقتی سران فتنه نقش آشکار و عریان دشمنان را دیدند باید به خودشان می‌آمدند، فضای مجازی و امکانات ارتباطی را چه کسانی در اختیار سران فتنه قرار دادند؟ و امروز کجا هستند؟ کسانی که در فتنه ۸۸ آقایان کروبی و موسوی را حمایت و آن‌ها را مدیریت می‌کردند امروز کجا هستند و سابقه آن‌ها چه بوده است؟

سنایی تصریح کرد: در فتنه ۸۸ می‌گفتند شعار انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است،در انجا بر اصضل ولایت فقیه شعار دادند و آن را زیر سوال بردند بنابر این باید در برابر استکبار هوشیار و قدرت هماه جانبه ایجاد کنیم.

تجسم و ماهیت بسیج اسلامی و انقلاب است

معاون سیاسی سپاه کشور گفت:  بسیج تجسم ماهیت انقلابی و دینی که شکل گرفته در انقلاب اسلامی است واین روحیه سبب پیشبرد اهداف در نظام اسلامی شده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.