این مطلب ۲۲ بار خوانده شده
معاون تعلیم و تربیت ناحیه سپاه زیرکوه:

اعضای حلقه های صالحین منتقل کننده پیام عاشورا به خانواده ها باشند

معاون تعلیم و تربیت ناحیه سپاه زیرکوه گفت:توقع ما از حلقه های صالحین اين است که منتقل کننده پیام عاشورا به خانواده ها باشند
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی ،حجت الاسلام مهدی غریب امروز درسالروز یکسالگی حلقه صالحین بقیه الله روستای مهرک و کلاته نو و درجمع اعضای اینحلقه،اظهارداشت:امروز آرامش را باید با یاد خدا به دست آورد و در همه کارهباید خداوند را یاد کنیم تا آرامش قلبی به دست آید و قران و سنت رسول اللهرا بایدسرلوحه کار قرار دهیم.

معاونتعلیم و تربیت ناحیه سپاه زیرکوه خاطر نشان کرد: امروز باید در حلقاتصالحین خود را به سیره اهل بیت و ساده زیستی عادت دهیم و برای جلوگیری ازمد پرستی دست به کار شویم وازتجمل گرایی پرهیز نمائیم.

ویتصریح کرد:توقع ما از حلقه های صالحین است که منتقل کننده پیام عاشورا وهدف از قیام امام حسین(ع) که همان احیای امر به معروف و نهی از منکر ومقابله با ظلم و ظالم است ، به خانواده ها باشند.

حجتالاسلام غریب با اشاره به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران،بیانداشت:به فرموده امام راحل ،جهان اسلام و به طور کل تشیع و همه بسیجیان نیازبه تعلیم و تربیت دارند اما امروز در سرلوحه کار ما خلاء تعلیم و تربیتاحساس می شود.

ویبا بیان اینکه اعضای حلقه های صالحین سکانداران عرصه تعلیم و تربیت درجامعه هستند،خاطرنشان کرد:قرآن به ما درس سعادت و رسیدن به کمال را آموزشمی دهد و در حلقه های صالحین نیز با همین درسها آشنا می شویم.

معاونتتعلیم و تربیت ناحیه سپاه زیرکوه با اشاره به صحنه عاشورا،گفت:آن روز بچهشیرخواره تا پیره مرد هفتاد ساله در صحنه مبارزه با ظلم حضور داشتند و اینحاصل تعلیم و تربیت صحیح بود.

غریببا بیان اینکه همه باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم،بیان کرد:امروز شهدایمدافع حرم از آغوش گرم خانواده ها به پا خواسته اند و چون به آرمان وارزشهای خود اعتقاد راسخ پیدا کرده اند در این راه مقدس شهید شده اند.

ویادامه داد:ان شاءالله صالحین هم باید ادامه دهنده راه همین شهدا باشند وبا پرورش یک نسل صالح،مؤمن ،شجاع و با بصیرت این راه را ادامه دهند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.