این مطلب ۳۱ بار خوانده شده
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان:

اقتصاد مقاومتی؛ تنها در حدشعار و فضاسازی فراتر نرفته است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان گفت: اقتصاد مقاومتی مد نظرامام خامنه ای(حفظه الله) از مرحله شعار و فضا سازی فراتر نرفته و عامل اصلی آن توجه مسئولین به حل مشکلات توسط مذاکره با بیگانگان می باشد.
نسخه مناسب چاپ

حجت الاسلام مرادی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با اشاره به شعار سال از سوی امام خامنه ای(حفظه الله) با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهارداشت: با توجه به مشکلات اقتصادی موجود و نیازمندی های شهرستان می طلبد که اقتصاد مقاومتی در شهرستان بیش از پیش مورد توجه و پروژه های اقتصادی بر مبنای این راهبرد اجرایی شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان گفت: متاسفانه این امر در شهرستان نهبندان جایگاه مناسبی نداشته و با توجه به انتظارات مردم برنامه اقتصادی مثمر ثمری که بتواند به صورت مداوم و نه مقطعی مشکلات مردم را برطرف کند به چشم نمی خورد.

اقتصاد مقاومتی بر محور مقاومت و تفکر برخاسته از مبانی عمیق دینی است

حجت الاسلام مرادی با بیان اینکه مرجعیت به عنوان پیشوایان دینی نقش اصلی در تبعیین و تشریح بنیان های دینی و اقتصاد و علی الخصوص اقتصاد مقاومتی دارند، ادامه داد: زیرا اقتصاد بر محور مقاومت یک تفکر برخاسته از مبانی عمیق دینی بوده که می بایست به آن توجه ویژه ای شود.

وی عنوان کرد:علما در جهت تشریح مبانی دینی مبنی بر عدم توجه و اتکای به بیگانگان و توجه به ظرفیت ها و سرمایه های درون اسلام و تقویت جبهه اسلام و تقابل با کفار در همه زمینه ها نقش اساسی را دارد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان نقش مردم را به عنوان سرمایه های اصلی در زمینه اقتصاد مقاومتی که رکن اصلی آن توجه به تولید داخل دانست و عنوان کرد: این امر بسیار مهم است ومی بایست همه مردم نسبت به این امر احساس مسئولیت کنند.

دولتمردان به اقتصاد مقاومتی توجه ویژه ای ندارند

مردادی با بیان اینکه آنچه که در اقتصاد مقاومتی موردتوجه است ،اتکا به سرمایه درونی کشوراست ، گفت: متاسفانه آنچه دراین چند سال از دولت مردان مشاهده شده عدم توجه به این امر مهم است.

وی متذکرشد: دولتمردان بجای درون زایی و توجه به داخل نگاه ها و توجهات بصورت یکسویه به خارج از مرزها دارند که نمونه آن درامر مذاکرات و گره زدن مشکلات اقتصادی و رکود به نتیجه مذاکرات قابل مشاهده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان یادآورشد: متاسفانه بعد از گذشت ماه ها از پایان مذاکرات هنوز نتیجه مطلوب اقتصادی شکل نگرفته است.

که اقتصاد مقاومتی مد نظرامام خامنه ای(حفظه الله) از مرحله شعار و فضا سازی فراتر نرفته

حجت الاسلام مرادی اذعان داشت:آنچه که مشخص است این می باشد  که اقتصاد مقاومتی مد نظرامام خامنه ای(حفظه الله) از مرحله شعار و فضا سازی فراتر نرفته و عامل اصلی آن نیز توجه مسئولین به حل مشکلات توسط مذاکره با بیگانگان است که تا این امر ادامه داشته باشد اقتصاد مقاومتی شکل نخواهد گرفت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.