این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
نخبه دانشجوومخترع بسیجی بیرجندی

دانشجویان با ایستادگی فرهنگی گام مهمی در ناکام گذاشتن توطئه دشمنان بردارند

نخبه دانشجو ومخترع بسیجی بیرجندی با بیان اینکه دانشجویان با ایستادگی فرهنگی گام مهمی در ناکام گذاشتن توطئه دشمنان بردارند، گفت: استکبار جهانی از تفکر بسیجی و جهادی در بین نسل جوان انقلاب هراس دارد
نسخه مناسب چاپ

رضا سید آبادی در گفتگوی  اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با گرامی داشت هفته استکبار ستیزی اظهارداشت :از دوران کودکی بسیار به حوضه برق علاقه داشتم و گاه گدار دست به ابتکاراتی میزدم همزمان با پایان دوره هنرستان نخستین گام در زمیته اختراع را برداشتم و با جشنواره خوارزمی تا مرحله کشوری پیشرفتم.

مخترع سیستم هوشمند ایمنی خودرو، ضد سرقت با بیان اینکه در حال حاضر در مقطع کارشناسی ارشد برق گرایش کنترل مشغول تحصیل هستم، گفت: این سیستم با مجموعه ای از سنسور های فراهوشمند که با بهره گیری و بکار گیری آن ها می تواند هر خودرویی در کلاس و سطحی را برابر سرقت بیمه نماید ،این دستگاه نمونه خارجی نداشته و بسیار اقتصادی است.

وی ادامه داد: این دستگاه تحت عنوان ترمز دستی هوشمند به ثبت رسیده است و گواهینامه ثبت اختراع دارد.

این دانشجوی دانشگاه آزاد بیرجند با اشاره به هفته استکبار ستیزی و نقش دانشجویان برای مقابله با نفوذ استکبار جهانی گفت:همزمان با شروع تهاجم فرهنگی شاید بتوان گفت دانشگاه بستر مناسبی برای این منظورمی باشد و هر دانشجو امروز یک مهره تاثیر گذار هست و نقش بسیار مهمی دارد.

وی به نقش دانشجویان برای تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: تحصیل تهذیب ورزش در تمام سطوح زندگی که سخن امام خامنه ایی (حفظه الله) است را از همه دانشجویان و جوانان می خواهم.

امروز نظام سلطه با یک فکر عزت بخش به ملت ها و یک رهبر ازاده مواجه است

وی با تاکید بر اینکه استکبار جهانی نمی خواهد جوانان ما در همه عرصه ها خوش بدرخشند؛ گفت: این امرطبیعی است چرا که عزت و ذلت کنار هم قرار نمی گیرد.

سیدآبادی با اشاره به اینکه  امروز نظام سلطه با یک فکر عزت بخش به ملت ها و یک رهبر ازاده مواجه است، افزود: همانطور که میدانیم از بیداری اسلامی وحشت دارند چون این ها از نابودی وحشت دارند.

تفکر بسیجی و جهادی به معنای روح بلند وپویا در جامعه است

این نخبه دانشجوی با اشاره به تفکر بسیجی و جهادی و نقش آن برای مقابله با دشمن ؛ تاکید کرد:این تفکر به منزله روح جامعه پویا میتواند مطرح شود ،درتمام نقاط کشور حتی در برابر تحریم ها حتی در زمان جنگ تحمیلی نیز مطرح و عملیاتی شد که این امر علاوه بر اقتدار نظام مقدس به بهبود زندگی فردی و اجتماعی کمک خواهد کرد.

 

 

این نخبه بسیجی به شرایط دنیای امروز و تهدیرات دشمن به نقش دانشجویان در دانشگاه و جامعه اشاره و متذکرشد: دانشجویان می توانند با ایستادگی فرهنگی گام مهمی در ناکام گذاشتن توطئه دشمنان بردارند.

مخترع سیستم هوشمند ایمنی خودرو، ضد سرقت با اشاره به حمایت مسئولین از این طرح عنوان کرد: خوشبختانه  امروز با کمک وتلاش های کم نظیر جناب اقای عقیلی پور مسئول  سازمان بسیح علمی پژوهشی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) استان و کلیه پرسنل این سازمان و پارک علم فناوری به منزله یک رودخانه پرشور ووصف ناپذیر در کنار من و همه مخترعین می باشند.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.