این مطلب ۲۱۴ بار خوانده شده
مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خبرداد:

بازیدی بیش از ۶۵۰۰نفر از دانش اموزان و دانشجویان استان از مناطق عملیاتی جنوب

مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام گرفته در سال جاری بیش از ۶هزارو ۵۰۰نفر از دانش اموزان و دانشجویان سراسر استان از مناطق هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور بازید می کنند.
نسخه مناسب چاپ

حاجی علی جلالی در گفتگوبا خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی  با اشاره به اعزام دانش آموزان ، دانشجویان و اقشار مردمی از محلات به مناطق هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور اظهارداشت: راهیان نور یک کار فرهنگی بزرگ، موثر و اثرگذار در بین اقشار مختلف بخصوص  دانشجویان و دانش آموزان است.

مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: وقتی دانش آموزان و دانشجویان در فضای تاثیر گذار و مناطق هشت سال دفاع مقدس قرار می گیرند تاثیرات شگرفی در روحیه آنها رخ می دهد.

اعزام بیش از ۳۵۰۰نفر از دانش اموزان سراسر استان به راهیان نور جنوب

وی با اشاره به اینکه از ابتدای اعزام دانش آموزان افزود: ۳۵۷۴ نفر از دانش آموزان دختر و پسر تا کنون از سراسر استان اعزام شدند.

جلالی با بیان اینکه با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته این تعداد به ۵هزار نفر خواهند رسید، گفت: اگر تامین اعتبار صورت گیرد اعزام های دانش آموزی سراسر استان به ۸هزار نفر خواهد رسید.

۱۵۰۰دانشجو به راهیان نور جنوب کشور اعزام می شوند

وی بازید دانش آموزان دختر و پسر استان از مناطق مسجد جامعه خرمشهر، شلمچه، طلائیه، هویزه، معراج شهدای اهواز  را از برنامه های این اردوی عظیم فرهنگی در جنوب کشور دانست و گفت: برگزاری برنامه رزمی فرهنگی با عنوان " مردان آسمانی" از دیگر برنامه های این اردوی معنوی برای دانش آموزان می باشد.

مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام) با اشاره به اعزام دانشجویان سراسر استان به راهیان نور جنوب کشور گفت: ۱۵۰۰نفر با توجه به برنامه ریزی انجام شده از تاریخ ۱۴/۱۲ /۹۵الی ۲۵/۱۲/۹۵ اعزام خواهند شد.

 جلالی به بخش اعزام راهیان نور محلات اشاره و عنوان کرد: اعزام محلات از تاریخ ۲۵/۱۲/۹۵ الی ۱۵/۱/سال آینده خواهد بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.