این مطلب ۴۶۶ بار خوانده شده
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی:

دشمن می خواهد منابع پایداری در کشور ما را مضمحل کند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن انقلاب اسلامی از تمام ابزار و توان خود استفاده می کند تا در عرصه بین المللی این فکر انقلابی ترویج نشود و سعی دارد در داخل کشور ما منابع پایداری را مضمحل کند. پایه را بکوبد تا نظام با این تفکر نباشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، سید حسین نقوی حسینی در دانشگاه پیام نور بیرجند در جمع اساتید دانشگاه های استان اظهارداشت: مدرنیته از اهداف سیاست تعاریفی پیاده کرد و بازیگران عرصه بین المللی را دعوت کرد که در چارچوب این تعریف اقدام و عمل داشته باشند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: این اصل ابزار و بسته هایی را تعیین کرد و آنچه از قدرت ، سیاست، قانون، حقوق، حق شهروندی و جامعه مدنی تعاریفی پیاده و حاکمیت جهانی بعد از جنگ جهانی دوم ابزار و مفاهیمی برای حفظ قدرت خودش طراحی کرده است.

وی ادامه داد: حاکمیت جهانی همه بازیگران که کشورها هستند را دعوت کرده بر این مدار فعالیت کنند و هر کشور یک بازیگر است و زنجیره ای شکل گرفته که همه حلقه ها باید بر اساس یک چارچوبی مشخص عمل کنند.

نقوی حسینی عنوان کرد: آنچه امروز در حوزه انقلاب اسلامی رخ داده است؛ یک حلقه زنجیره را پاره و طغیان کرده و از زنجیره خارج شده و مدعی است سیاست های این زنجیره استکباری را قبول نداریم.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک بازیگری آمده و بازی و ادبیات ابر قدرتی آمریکا را قبول ندارد.

انقلاب اسلامی یک انفجار در نظم جهانی است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی یک اتفاق درون مرزهای یک کشور نیست بلکه یک انفجار در نظم جهانی است و نظام سلطه جهانی تلاش می کند کشور ایران را به جای قبلی خود برگرداند.

وی بیان داشت: آنچه در داخل کشور و در عرصه بین المللی اتفاق می افتد تحت تاثیر این منازعه مهم است. دشمن انقلاب اسلامی از تمام ابزار و توان خود استفاده می کند تا در عرصه بین المللی این فکر انقلابی ترویج نشود و سعی دارد در داخل کشور ما منابع پایداری را مضمحل کند. پایه را بکوبد تا نظام با این تفکر نباشد.

جنگ تمام عیار بین نظام اسلامی و استکبار در منطقه خاورمیانه

نقوی حسینی افزود: در منطقه خاورمیانه منازعه شبانه روزی بین کارآمدی نظام اسلامی و نظام استکباری یک جنگ تمام عیار است.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی همه توان و امکانات خود را در مقابل جمهوری اسلامی به میدان آورده است خاطرنشان کرد: امروز بحث سوریه، یمن و لبنان نیست؛ بلکه جنگ واقعی است با این هدف که ناکارآمدی این انقلاب را نشان دهد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جنگ با نظام اسلامی نیز سرباز، ابزار و پیاده نظام خودش را دارد. در هر موفقیت نظام اسلامی دشمنی دشمن افروخته تر می شود.

جمهوری اسلامی ایران خط مقدمش در عراق و سوریه است

وی متذکر شد: اگر ما در سوریه نجنگیم فردا باید در کردستان بجنگیم. عده ای که می گویند جنگ در سوریه و عراق به ما ربطی ندارد یا آگاهانه می دانند یا واقعا غافل اند. جمهوری اسلامی ایران خط مقدمش در عراق و سوریه است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رهبری هوشمند، تیزبین و خردمند در راس نظام اسلامی را هدایت می کنند افزود: در زمینه برجام رهبری فرمودند آنچه در تریبون عمومی می گویم در خصوصی نیز به دولتمردان و تیم مذاکره کننده می گویم.

لزوم آمادگی و تجهیز تمام قوا در عرصه های مختلف برای مقابله با دشمن

وی ادامه داد: در عرصه بین الملل با یک جنگ واقعی و جدی روبه رو هستیم. پرونده هسته ای ما را با کذب و ناجوانمردانه به سازمان ملل بردند و تهدید، تحریم و فشار بر علیه ملت ما اعمال کردند برای اینکه احتمالا ایران می خواهد بمب هسته ای بسازد و احتمالا می خواهد از آن استفاده کند.

نقوی حسینی افزود: در حال حاضر رژیم صهیونیست سیصد کلاهک هسته ای دارد و عضو هیچ مرجع بین المللی نیست و هیچ بازرسی را به تشکیلاتش راه نمی دهد و هیچ کس هم اعتراضی ندارد.

وی اظهار داشت: باید خودمان را برای یک مبارزه تمام عیار با دشمن آماده کنیم. در حوزه های مختلف علم، فرهنگ، اقتصاد و رسانه و نقش دانشگاه ها به عنوان مراکز تولید علم برای مقابله با دشمن بسیار موثر است .

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.