این مطلب ۳۹۶ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه ومقاومت بسیج سپاه بیرجند:

اعزام ۲۳۰ دانش اموز دختر بیرجندی به کربلای ایران /راهیان نور بزرگترین اردوی معنوی کشور

فرمانده ناحیه ومقاومت بسیج سپاه بیرجندگفت: ۲۳۰ دانش اموز دختر بیرجندی در غالب ۵ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
نسخه مناسب چاپ

فلاحی فرمانده ناحیه ومقاومت بسیج سپاه بیرجند ظهر امروز درمحل اعزام دانش آموزان دختر بیرجند اظهار داشت: اردوی راهیان نور یک اردوی بزرگ معنوی برای آمادگی هرچه بهتر است

.وی  عنوان کرد: سرزمین های راهیان نور در جنوب و غرب کشور در دل خود خون هزاران شهید را داردو باید در این سرزمین اذن دخول از شهداء گرفت.

 وی با بیان اینکه ۲۳هزار شهید نوجوان،جوان و میانسال خون را فدای انقلاب کردند،افزود: مهمترین پیام شهداء ولایت مداری،توصیه به حفظ حجاب،استقامت است.

فلاحی با بیان اینکه مظلومیت و فداکاری شهداء و رزمندگان را ما در این سرزمین ها احساس میکنیم،عنوان کرد: هشت سال دفاع مقدس ما یک جنگ نابرابر در برابر همه جهانیان بود.

 

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  سپاه بیرجند با بیان اینکه شهداء خون خود را فدای انقلاب واسلام کردندتاحریم اسلام و انقلاب حفظ شود، تصریح کرد: شهداء و رزمندگان مظلومانه جنگیدند و مظلومانه به شهدات رسیدند و در حال حاضر نیز مظلوم هستند.

وی بابیان اینکه در این اردوی معنوی ۲۳۰نفر از دانش آموزان دختر اعزام می شوند،گفت: این دانش اموزان طی ۵ دستگاه اتوبوس به مدت پنج روز به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت:  دانش آموزان  نمونه ایی که در این اردو بیشترین همکاری را با مسئولان اردویی داشته باشند با هزینه ایی که از خیری دریافت شده است به ۱۰ نفر از دانش آموزان به قید قرعه کمک هزینه یک سفر به عتبات عالیات به مبلغ ۵۰۰هزارتومان  داده خواهشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.