این مطلب ۲۴ بار خوانده شده
امروز در کرسی تلاوت شورای عالی قرآن صورت می‌گیرد

تلاوت آیاتی در رابطه با «پیامبر اعظم(ص)» توسط قصری‌زاده

آیات ۲۱ تا ۲۷ سوره مبارکه احزاب با موضوع «پیامبر، اسوه حسنه» توسط «منصور قصری‌زاده» قاری بین‌المللی در کرسی تلاوت شورای عالی قرآن تلاوت می‌شود
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا (ع)‌به نقل از فارس : چهل‌وچهارمین کرسی تلاوت و اذان مجتمع «امام‌خمینی(ره)» امروز دوشنبه ۱۷ مهرماه ۱۳۹۱ با تلاوت آیاتی از سوره مبارکه احزاب توسط «منصور قصری‌زاده» قاری بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود.

بنا بر ابن گزارش در دومین سال فعالیت کرسی تلاوت اذانگاهی مجتمع «امام‌خمینی(ره)»، به فراخور مناسبت‌های مذهبی و ملی هر هفته، آیات مرتبط با آن موضوع توسط قاری میهمان تلاوت می‌شود؛ در پی هتک حرمت به ساحت مقدس «رسول مکرم اسلام(ص)»، این هفته آیات ۴۰ تا ۴۷ سوره مبارکه احزاب که به «اسوه حسنه» بودن «پیامبر‌اکرم(ص)» اشاره می‌کند، تلاوت می‌شود.

«منصور قصری‌زاده» قاری بین‌المللی و حافظ کل قرآن کریم در کرسی تلاوت مجتمع «امام‌خمینی(ره)» این برنامه دقایقی قبل از اذان ظهر به افق تهران آغاز شده و پس از تلاوت قرآن کریم، اذان نیز توسط قاری محترم اجرا می‌شود که به طور زنده از طریق رادیو قرآن پخش می‌شود.

تاکنون و با گذشت یک‌سال از برپایی این کرسی، تعدادی از قاریان ممتاز جمهوری اسلامی ایران به این کرسی دعوت شده و به تلاوت قرآن و اجرای اذان پرداخته‌اند. این کرسی تلاوت به همت حوزه ارتباطات شورای عالی قرآن، ستاد اقامه نماز سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، رادیو قرآن و مجتمع «امام‌خمینی(ره)» دوشنبه هر هفته در حسینیه «الزهرا(س)» واقع در تهران، بزرگراه رسالت، روبروی مصلی، مجتمع «امام‌خمینی(ره)» برپا می‌شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.