این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

زندگی سیاسی حضرت امیر(ع) بهترین الگو برای افراد جامعه است

سرپرست اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به زندگی سیاسی حضرت علی (ع) گفت: زندگی سیاسی حضرت امیر(ع) بهترین الگو برای افراد جامعه است
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه انصارالرضا (ع) به نقل از شبستان ، اصغر امیرنیا، سرپرست اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، امروز (۱۰آبان) در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره فرهنگی و هنری قربان تا غدیر، اظهار داشت: تلاش و همت علامه امینی در خصوص توسعه و ترویج غدیر بر هیچ کس پوشیده نیست چرا که در راستای جمع آوری مطالب مجموعه الغدیر زحمات بسیاری کشیده است.

وی با اشاره به رصد ۱۰۰ هزار جلد کتاب از سوی علامه امینی برای تهیه مجموعه الغدیر، اظهار داشت: آن مرحوم از این تعداد ۱۰ هزار جلد کتاب را مطالعه کرده و بر آن اساس الغدیر را نگارش کرد.

وی ادامه داد: زحمات علامه امینی در خصوص نگارش الغدیر مسئولیت هنرمندان را چندین برابر کرده چرا که اگر هنرمند، شاعر و نویسنده ای در خصوص ائمه اطهار اثری خلق نکند و کاری انجام ندهد تمامی کارها و فعالیت های آن فرد ابتر و بی اثر است.

سرپرست اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به زندگی سیاسی حضرت امیر(ع) اذعان کرد: در این زندگی هیچگونه دروغ، خیانت و دگر دوستی مشاهده نمی شود و این امر می تواند بهترین الگو برای تمام افراد و مسلمانان باشد.

به گفته امیرنیا، اگر هنرمندان تنها یک کار برای ائمه اطهار(ع) انجام دهند برای همیشه محبوب دل ها می شوند و در بین افراد جامعه مطرح می شوند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.