این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
دبير دهمين جشنواره فرهنگي هنري ره آورد سرزمين نور اعلام كرد:

۶۰۰۰ اثر به دبيرخانه جشنواره رسيد

ستاد خبري دهمين جشنواره فرهنگي هنري ره آورد سرزمين نور، سيدمحمد ياشار نادري افزود: اين جشنواره با پرداختن به بخش هاي مختلف بدنبال سنت شكني است. ما بدنبال اين موضوع مهم و مغفول هستيم تا جشنواره اي متأثر از فرهنگ ايراني و اسلامي را طراحي كنيم و در اين راستا از ايده هاي نو استقبال مي كنيم .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پايگاه اينترنتي بسيج به نقل ازبسيج : وي با اشاره به استقبال گسترده نسل جوان و نوجوان از اين جشنواره و تمهيدات صورت گرفته براي جذب بيشتر آثار علاقه مندان گفت: فراهم ساختن ارسال و ثبت اثر از طريق سايت،توزيع ۱۰۰ هزار نسخه فرم فراخوان آثار، راه اندازي سامانه اطلاع رساني پيامك و تبليغات گسترده برخي از اين تمهيدات به شمار مي رود.

نادري در بخشي ديگر از سخنانش گفت: بيشترين آثار ارسالي به دبيرخانه جشنواره در حوزه عكس است و استان هاي خراسان رضوي با ارسال ۷۰۵ اثر، ايلام با ۱۲۱ اثر و مازندران با ۷۱ اثر با هم در حال رقابت هستند.

وي افزود: سال گذشته نيز استان هاي خراسان رضوي، مازندران و تهران بيشترين آثار را به اين جشنواره ارسال كرده بودند.

براساس اعلام ستاد خبري جشنواره ره آورد سرزمين نور، مهلت ارسال آثار به اين جشنواره تا پايان اسفند ماه جاري تعيين شده است و بازديدكنندگان از مناطق عملياتي دفاع مقدس و ديگر علاقه مندان مي توانند آثار خود را در قالب هاي خاطره، شعر، متن ادبي، فيلم كوتاه و عكس به دبيرخانه اين جشنواره به نشاني صندوق پستي: ۱۵۸۱۵_۱۸۶۷ ارسال كنند.

همچنين سامانه پيامكي شماره ۶۶۰۰۰۰۵۱۳ و شماره هاي تلفن ۳۵۹۴۹۸۳۰و ۳۵۹۴۹۸۳۱ آماده پاسخگويي به علاقه مندان است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.