این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
دبیر جشنواره سرود بسیج زیرکوه:

جشنواره بسیج شهرستان زیرکوه با معرفی گروه های برتر به کار خود پایان داد

دبیر جشنواره بسیج زیرکوه گفت: جشنواره سرود بسیج شهرستان زیرکوه به میزبانی بخش شاسکوه با معرفی ۷گروه برتر به کار خود پایان داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی، دبیر جشنواره سرود بسیج شهرستان زیرکوه اظهارداشت: جشنواره سرود بسیج شهرستان زیرکوه با موضوع بسیج آغاز و ۷گروه برتر معرفی شدند.

وی هدف اصلی از این جشنواره را تقویت بنیه فرهنگی نیرو های بسیجی و ارائه فرهنگ دینی و معنویت با استفاده از ابتکارات و خلاقیت ها در بین بسیجیان برشمرد و گفت: باید براساس منویات رهبر انقلاب حقایق و اصالت ها و ارزش های دینی را در قالب هنر برای نسل امروز جامعه بیان کرد.

دبیرجشنواره سرود بسیج شهرستان زیرکوه افزود: هنرمند واقعی و دل بسته انقلاب کسی است که خود را وابسته و متعلق به انقلاب و نظام می داند و برای انتقال پیام های آن از ابزار هنر کمال استفاده را می کند.

فرمانده حوزه مقاومت پیامبر اعظم (ص) شاسکوه اظهارداشت: هنر مند ایرانی و دینی نخبه پرور است ما برآنیم که بتوانیم حقایق و حقیقت انقلاب را با ابزار هنر که موثرترین وکارآمد ترین ابزار است در ذهن جامعه نقش ببندیم.

وی ادامه داد: هنر یکی از راه های انتقال مفاهیم انقلاب و شکوفا سازی استعداد های جوانان و نوجوانان است.

دبیر جشنواره بسیج زیرکوه با بیان اینکه گروه سرود حوزه امام خمینی(ره) با ۹۸امتیاز مقام اول را کسب کرده است، اظهارداشت: گروه دبیرستان بنت الهدی صدر آبیز با ۹۷ امتیاز مقام دوم و دبیرستان شهید محمدی آبیز با ۵/۹۶ امتیاز مقام سوم را کسب کرده اند.

وی با بیان اینکه گروه سرود عاشقان ولایت حلقه صالحین ایثار شهید چمران اسفاد با امتیاز ۹۶ از برگزیدگان این جشنواره است، افزود:  گروه های سرود پایگاه عقیله بنی هاشم وزکیه آبیز، حضرت سمیه پیشبر و حوزه بسیج عشایری شهید صدوقی از دیگر برگزیدگان جشنواره هستند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.