این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
مسئول فروش غرفه نوشت‌افزار ایرانی- اسلامی نمایشگاه پاییزه بیرجند:

نوشت‌افزار طرح رهبری و شهید احمدی روشن پر فروش‌ترین طرح‌ها بوده است

مسئول فروش غرفه نوشت‌افزار ایرانی- اسلامی نمایشگاه پاییزه بیرجند گفت: دفاتر و نوشت‌افزارهای دارای طرح رهبری و شهید احمدی روشن بیشترین فروش را در بین طرح‌های ارائه شده داشته است.
نسخه مناسب چاپ

کارشناس روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی خراسان جنوبی و مسئول فروش غرفه نوشت‌افزار ایرانی- اسلامی نمایشگاه پاییزه بیرجند در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی اظهارداشت: با توجه به اینکه چندین سال است که نوشت‌افزارها با طرح‌های خارجی و غربی در بازارهای کشور و همچنین استان عرضه می‌شده است، اتحادیه انجمن‌های اسلامی برای جلوگیری از استفاده این‌گونه طرح‌ها برای دانش‌آموزان تصمیم به ارائه طرح‌ها و الگوهای ایرانی- اسلامی کرده است.

وی با بیان اینکه ۹ طرح ایرانی- اسلامی در این غرفه ها عرضه می‌شود، افزود: نوشت‌افزارها با طرح‌های عکس رهبری و شهید احمدی روشن بیشترین فروش را داشته است.

مسئول فروش غرفه نوشت‌افزار ایرانی- اسلامی نمایشگاه پاییزه بیرجند تصریح کرد: غربی‌ها با ارائه طرح‌های مختلف از جمله باربی، بنتن و مرد عنکبوتی برای دانش‌آموزان ایرانی اسطوره سازی می‌کنند در حالی که کشور ما در حوزه‌های مختلف الگوها و اسطوره‌های زیادی همچون رهبر معظم انقلاب، شهدا، مختار ثقفی، امیر کبیر، قیصر امین پور دارد.

کارشناس روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی خراسان جنوبی گفت: استفاده از طرح‌ها و مدل‌های نوشت‌افزاری غربی سبب انحراف افکار دانش‌آموزان و همچنین تغییر در نوع پوشش آنها می‌شود.

مسئول فروش غرفه نوشت‌افزار ایرانی- اسلامی نمایشگاه پاییزه بیرجند  با بیان اینکه بعضی از کودکان به دنبال طرح‌های غربی هستند، افزود: در این غرفه با ارائه کارت‌های مخصوص الگوها و اسطوره‌های ایرانی و اسلامی برای دانش‌آموزان معرفی می‌شود.

 وی با تأکید به کاهش قیمت نوشت‌افزارهای ایرانی- اسلامی برای فروش و استقبال بیشتر اظهارداشت: اگر مدارس از این طرح‌ها استقبال کنند این نوشت‌افزارها را در مدارس عرضه خواهیم کرد.

کارشناس روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی خراسان جنوبی ادامه داد: برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در این نمایشگاه غرفه ملزومات عفاف و حجاب را هم برای دانش‌آموزان ایجاد کرده‌ایم که این اجناس از جمله مقنعه، ساق دست، جوراب و چادر با ۲۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود.

 

۱۰ غرفه نمایشگاه پاییزه امسال مخصوص لوازم التحریر دانش آموزان است

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف استان هم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در خراسان جنوبی، گفت:  نمایشگاه فروش پاییزه بیرجند برای تأمین لوازم مدرسه و مایحتاج مردم از ۱۸ تا  ۲۴شهریور ادامه دارد.

 این مقام مسئول در ادامه اظهارداشت: این نمایشگاه ۱۲۰ غرفه فروش دارد که ۱۰ غرفه مخصوص لوازم‌التحریر دانش‌آموزان است.

وی ادامه داد: در نمایشگاه پاییزه اقلام کیف، کفش، پوشاک، لوازم‌التحریر، لوازم خانگی، مواد غذایی و پروتئینی با تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی عرضه می‌شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.