این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
مسئول بسیج هنرمندان خراسان جنوبی:

هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی تجلی حقیقت و زیبایی برگزار می شود

مسئول بسیج هنرمندان خراسان جنوبی از برگزاری هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی با عنوان تجلی حقیقت و زیبایی خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

پیام یوسفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی تجلی حقیقت و زیبایی فراخوان شده است و آخرین مهلت ارسال آثار علاقه منوان به این جشنواره ۳۰ آذرماه سال جاری است. وی اظهار داشت: از جمله موضوعات این جشنواره تجلی حقیقت و زیبایی در ساحت هنر، مولفه های هنر ایرانی- اسلامی، استقلال فرهنگی هنری، مبانی نظری حکمت و زیبایی شناسی هنر اسلامی، سبک زندگی ایرانی – اسلامی و چالش های پیش روی هنر در حوزه جنگ نرم است.

وی ادامه داد: هنر به مثابه رسانه، تاثیر متقابل هنر و ادبیات ایرانی- اسلامی بر یکدیگر، تجلی زیبایی و والایی در هنرهای ایرانی- اسلامی ( تذهیب و نگارگری)، واکاوی نوآوری در هنر نگارگری ایران و سایر کشورهای اسلامی و مفهوم نوآوری و بدعت در هنرهای سنتی را از دیگر موضوعات این جشنواره دانست.

مسئول بسیج هنرمندان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مقالات برگزیده در مجله ویژه جشنواره به چاپ می رسد افزود: به مقالات برگزیده شرکت کنندگان جوایزی بین یک تا پنج میلیون تومان اهدا خواهد شد.

یوسفی همچنین از برگزاری همایش علمی تجلی حقیقت و زیبایی همزمان با هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی با مشارکت دانشگاه صدا و سیما، دانشگاه شاهد، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه هنر و دانشگاه هنر اصفهان و تبریز خبر داد.

وی ادامه داد: علاقه مندان می توانند برای دریافت شیوه نامه و فرم شرکت در همایش علمی به پایگاه اینترنتی www.asemanehonar.ir مراجعه کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.