این مطلب ۳۷۳ بار خوانده شده
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی :

هنر مندان باید بیش از هرچیزی؛ هنر و ابزار دشمن را بشناسند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز هنرمندان باید بیش از هرچیز دیگری هنر و ابزار دشمن را بشناسند. گفت: ابزار استعمار از هنر این است که با کمک هالیوود افکار و ذهن ها را به تسخیر درآورده و این هنر از سلاح هسته ای خطر ناک تر می باشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ حجت السلام والمسلمین سید علی رضا عبادی صبح امروز در جمع بسیجیان سازمان بسیج هنر مندان استان اظهارداشت: مسئله هنر یک مسئله بی کران و وسیع است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: هنر یک نوع پرورش و کشف استعداد های درونی است و خدا این خلقت را عمیق آفریده است وهنر مند چه در کشف استعداد های درونی خودش و چه در عناصر بیرون هنر را خلق می کند.

وی ادامه داد: هنر یک چیز نامحدود است ولی بالاترین هنر بعد تاثیر گذاری بر روی عناصربر خود انسان می باشد که حتی خدا دستور سجده بر انسان را به ملائکه می دهد.

 عبادی با بیان اینکه اصل هنر را باید بر اصل محور انسان بودن و انسان کامل شدن قرار دهیم، افزود: حرکات هنری ما باید برا اصل این موضوع باشد.

نماینده ولی فقیه دراستان عنوان کرد: هنر در برخی از امور ممنوع است و ما را از مسیر اصلی خارج و سلب اختیار می کند و در برخی انسان را به کمال می رساند و این معیار و محور اصلی هنر است.

وی با بیان اینکه  رعایت حدود و مرزها وآنچه که انسان را درمسیر دین و اسلام قرار دهد مطلوب است، عنوان کرد: اگر ایده ها و هنر انسان خوب بود انسان را موفق و اگر بد بود دچار انحراف میکند.

عبادی با بیان اینکه بالاترین هنر انسان خودسازی است ، افزود: هر چیزی قیمتی دارد وقیمت هنر باید بدانیم چند است.

وی با اشاره به استعمار غرب گفت: ابزار استعمار از هنر این است که با کمک هالیوود افکار و ذهن ها را به تسخیر درآورده و این هنر از سلاح هسته ای خطر ناک تر می باشد.

عبادی با بیان اینکه هنر خوب هنری است انسانیت، عدل، صلح و از همه بالاتر قرب الهی را ایجاد کند و به دنبال آن باشد، افزود: هنر خوب و ارزشی را نمی توان قیمت گذاری کرد.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه هر چیزی قیمتی دارد ولی قیمت انسان به چند است، گفت: هنر مند یکی قیمتش رسیدن به قرب الی الله است ولی دیگری ممکن است قیمتش خوشحالی یه نفر باشدیعنی هنرش به اندازه خوشحالی یک شخص باشد.

وی با تاکید براینکه هنر مندخوب ذخیره انقلاب وارزشی هستندخطاب به هنر مندان بسیجی ، بیان کرد: امروز شما باید بیش از هرچیز دیگری هنر و ابزار دشمن را بشناسید.

عبادی ادامه داد: سلاح شما هنر شماست سنگر خود را محکم کنید زیرا دشمن بنای ظلم دارد باید در مقابل جبهه ظلم از مظلوم دفاع کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.