این مطلب ۱۷ بار خوانده شده
دبیر هیئت جودوی بسیج:

ورزشکاران بسیجی شایستگی شان را ثابت کرده اند

جعفر علی قادری با اشاره به حضور چندین جودکار بسیجی در ترکیب تیم های ملی در رده های مختلف سنی می گوید ورشکاران بسیجی شایستگی هایشان را ثابت کرده اند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه انصارالرضا عليه السلام خراسان جنوبي، هجدهمین دوره لیگ جودو بسیج چند هفته ای است آغاز شده است و ورزشکاران بسیجی در قالب ۸ تیم در رده های نونهالان و نوجوانان با هم رقابت می کنند.  جعفر علی قادری دبیر هیئت جودو بسیج در گفتگو با خبرگزاری بسیج درباره این رقابت ها گفت: فعالیت های هیئت کاراته با توجه به سیاست های ابلاغی سازمان ورزش بسیج در سال های گذشته در سه حوزه مسابقات لیگ آینده سازان جودو، لیگ داخلی بسیج و همچنین مسابقات قهرمانی کشور متمرکز بوده است و در هر سه بخش خوشبختانه ورزشکاران بسیجی عملکرد افتخار آفرینی داشته اند.

قادری با اشاره به موفقیت های  ورزشکاران بسیجی در مسابقات مختلف افزود: به عنوان نمونه در لیگ آینده سازان جودو، باشگاه مقاومت بسیج در سه سالی که در این مسابقات شرکت می کند یک نایب قهرمانی و دو قهرمانی کسب کرده است که نشان از شایستگی ورزشکارات بسیجی دارد.

وی اظهار داشت: با توجه به راه اندازی پایگاههای استعدادیابی بسیج از سه سال گذشته، در ۷ استان این پایگاهها در رشته جودو فعالیت می کنند و خروجی این پایگاهها در لیگ های داخلی بسیج حضور دارند. ورزشکاران با استعداد بسیجی پس از شناسایی در لیگ های بسیج و مسابقات پایگاههای استعدادیابی به عضویت تیم های باشگاه مقاومت در می آیند و در مسابقات کشوری شرکت می کنند.

دبیر هیئت بسیج درباره راهیابی ورزشکاران نخبه بسیجی به تیم های ملی در رده های مختلف سنی گفت: در این باره با توجه به دغدغه های سازمان ورزش بسیج، راهیابی ورزشکاران بسیجی به تیم های ملی از اهداف کلان ما است که این موضوع در حال محقق شدن است. البته این هدف احتیاج به گذشت زمان دارد با این حال تعداد زیادی از ورزشکاران بسیجی به تیم های ملی نوجوانان و جوانان راه پیده کرده اند.

قادری با اشاره به مسابقات جودوی نوجوانان و جوانان آسیا که چندی پیش برگزار شد اضافه کرد: در ترکیب این دو تیم تعدادی از بچه های بسیجی که خروجی های پایگاههای استعدادیابی و لیگ های داخلی بسیج در ترکیب آن حضور داشتند سه مدال برنز برای کشورمان به ارمغان آوردند.با توجه به این استعدادها، امیدواریم با حمایت بیشتر مسئولین سازمان ورزش بسیج بتوانیم با تقویت پایگاههای استعدادیابی و همچنین و قوی تر کردن لیگ های بسیج، بسیجیان را برای تشویق به امر ورزش ترغیب کنیم .

وی در ادامه به اشاره به ظرفیت های زیادی که بین بسیجیان وجود دارد گفت: قله ورزش حرفه ای، قهرمانی است و این در راستای تدابیر حضرت آقا است و برای رسیدن به این قله باید تدارک خوبی هم برای تیم ها در نظر گرفته شود. باشگاه مقاومت با توجه به موفقیت هایش در سوپرلیگ جودو در سال های گذشته و همچنین در سال های اخیر در لیگ آینده سازان شایستگی هایش را ثابت کرده است.

دبیر هیئت جودوی بسیج اظهار داشت: با وجود این موفقیت ها، تاکنون ورزشکاران باشگاه مقاومت در مسابقات برون مرزی شرکت نکرده اند.  از مسئولین سازمان ورزش بسیج انتظار داریم با فراهم کردن شرایط حضور جودوکاران باشگاه مقاومت در مسابقات برون مرزی شرایطی را فراهم کنند تا ورزشکاران با تجربه تر شوند و در مسابقات مختلفی که شرکت می کنند بتوانند موفقیت های بیشتری کسب کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.