این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:

در اکثر ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان، شورای بسیج ورزشکاران فعال است+ تصاویر

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی برای حضور نخبگان و نیروهای ارزشی و حزب اللهی در عرصه های ورزشی، تصمیم گیری لازم را در شورای بسیج ورزشکاران انجام داده و در اکثر ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان، شورای بسیج ورزشکاران فعال است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی؛ حسن رضا عمیدیان عصر دیروز در شورای بسیج ورزشکاران خراسان جنوبی اظهار داشت: هدف از تشکیل شورای بسیج ورزشکاران، بهره گیری  و مشارکت جویی حداکثری از استعداد، توانمندی و ظرفیت فکری و علمی نخبگان و صاحب نظران جامعه ورزش خراسان جنوبی است.

وی بر ضرورت عینیت بخشیدن به رهنمودهای حضرت امام خمینی رحمه الله علیه و مقام معظم رهبری مدظله العالی تأکید کرد و افزود: برای حرکت به سمت جامعه اسلامی باید در توسعه و غنای فرهنگی و حاکمیت ارزش های اسلامی در عرصه های مختلف ورزشی اهتمام جدی صورت پذیرد.

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی اذعان داشت: تعیین خط مشی برنامه های کلان فرهنگی در ورزش استان در راستای بسترسازی و دمیدن روحیه معنویت و اخلاق و اشاعه تفکر بسیجی در عرصه های مختلف ورزشی است.

عمیدیان متذکر شد: برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند "باید بسیج در میان تمام اقشار فراگیر شود و بسیج ده ها میلیونی تشکیل شود"؛ اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی برای حضور نخبگان و نیروهای ارزشی و حزب اللهی در عرصه های ورزشی، تصمیم گیری لازم را در شورای بسیج ورزشکاران انجام داده و در اکثر ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان، شورای بسیج ورزشکاران فعال است.

وی خاطرنشان کرد: توسعه و گسترش حلقه های شجره طیبه صالحین به عنوان محوری ترین برنامه شورای بسیج ورزشکاران در سطح باشگاه ها و هیئت های ورزشی مدنظر است و در راستای ارتباط و انجام هماهنگی راهکارهای تعاملی و هم افزا با سایر نهادها و دستگاه‌ها در سطح استان، قدم های سازنده ای برداشته شده است.

اعزام دوازدهمین کاروان راهیان‌نور در سال ۱۳۹۳

دبیر شورای بسیج ورزشکاران خراسان جنوبی نیز در ابتدای جلسه با تقدیر و تشکر از رئیس و دبیر قبلی شوری، مسوولیت جدید آقای عمیدیان را به وی تبریک گفت و از حضور یکپارچه جامعه ورزشکاران خراسان جنوبی در ۲ مراسم ۹دی و ۲۲ بهمن، تقدیر و تشکر کرد.

وی اظهار داشت: تعداد اعضای این شوری بر اساس  نظام نامه ابلاغی کشور، ۱۰ تا ۲۰ نفر است که در آن نمایندگانی از هیئت‌ها، مربیان، داوران، قهرمانان، بانوان، باشگاه‌ها، پیشکسوتان، ارگان‌های دولتی و رسانه‌های استان حضور دارند.

غلامرضا خمری به برگزاری ششمین جلسه شورای بسیج ورزشکاران خراسان جنوبی در سال ۱۳۹۲ اشاره و تصریح کرد: در این جلسه تعدادی از برنامه‌های پیشنهادی اعضا به تصویب رسید که مهم ترین آن‌ها تشکیل کارگروه امربه‌معروف و نهی‌از‌منکر و کارگروه جذب ورزشکاران به بسیج بود.

وی در پایان گفت: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین ورزشکاران جوان بسیجی، دوازدهمین کاروان راهیان‌نور در سال ۱۳۹۳ به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام می شود.

لازم به ذکر است در ابتدای جلسه از خدمات مدیرکل قبلی ورزش‌و‌جوانان خراسان جنوبی و رئیس شورای بسیج ورزشکاران استان تقدیر شدو با رأی موافق اکثریت اعضا، حسن‌رضا‌عمیدیان سرپرست اداره‌کل ورزش‌و‌جوانان استان، به عنوان رئیس جدید این شوری برگزیده شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.