این مطلب ۳۲ بار خوانده شده

اختتامیه مسابقات ورزشی جام فجر در آرین شهر برگزار شد

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز مسابقات جام فجر بخش سده در آرین شهر برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی؛ طی جلسه ای که با حضور مسئولان و اعضای تیم های ورزشی و سرپرستان و مربیان در سالن آدینه آرین شهر برگزار شد، جوایز نفرات و تیم های برتر توسط مسئولین اهدا شد.

در این مراسم بنی اسدی بخشدار سده درخصوص کارکردهای فردی و اجتماعی ورزش مطالبی بیان کرد.

وی ضمن تشکر از زحمات آقای  قاسمی و ورزشکاران آرین شهر گفت: باتوجه به تلاش ها و فعالیتهای خوب ورزشی درآرین شهر و بخش سده نیاز است که مسئولین استان و شهرستان نگاه ویژه ای به توسعه ورزش منطقه داشته باشند.

در ادامه قاسمی نماینده ورزشکاران گزارشی از مسابقات ارائه داد و گفت: مسابقات والیبال و فوتسال برادران به ترتیب به سرپرستی براداران عباس بهاری و علی دراقی هرکدام با حضور ۶ تیم به صورت دوره ای برگزار شد که در رشته والیبال تیم های نمایشگاه اتومبیل پارس و بانک کشاورزی به ترتیب اول و دوم شدند.

وی افزود: در رشته فوتسال نیز تیم های دشت و برکوک به ترتیب مقام اول و دوم را از آن خود کردند.

قاسمی ادامه داد: در قسمت خواهران نیز مسابقات بازی های بومی محلی به سرپرستی خانم اکرم دراقی در رشته های مارپله ، طناب زنی نمایشی و حلقه و رشته دارت به سرپرستی خانم یگانه دلدار برگزار شد که در پایان در رشته مارپله دو تیم ، طناب زنی نمایشی یک نفر ، حلقه ۸ نفر ، دارت بزرگسالان ۳ نفر و دارت نوجوانان ۳ نفر برگزیده شدند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.