این مطلب ۲۲ بار خوانده شده

قهرمان مسابقات فوتسال جام فجر مود مشخص شد+ تصاویر

مسابقات فوتسال جام فجر مود که با حضور ۹ تیم برگزار شده بود پایان یافت و قهرمان این مسابقات مشخص شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی؛ در گروه الف تیم‌های پایگاه مقاومت بسیج شهید عادلخواه چهکند مود، پایگاه مقاومت بسیج شهید غلامرضا شواکندی، شهرداری مود و تیم فجر مود حضور داشتند و در گروه ب نیز تیم‌های یاوران شهسوار چنشت، پایگاه مقاومت سید حامدعلوی چنشت، فداییان رهبر و تیم پرتوافروز بودند.
مسابقات در گروه‌ها به صورت دوره‌ای برگزار شد و از هر گروه دو تیم به نیمه نهایی صعود کردند؛ در گروه الف تیم‌های شهرداری مود به‌عنوان سرگروه و تیم پایگاه مقاومت بسیج شهید عادلخواه چهکند مود به‌عنوان دوم گروه به مرحله بعد صعود کردند و در گروه ب نیز تیم‌های پرتوافروز به‌عنوان سرگروه و تیم فداییان رهبر به‌عنوان دوم گروه به این مرحله پا نهادند.
در مرحله نیمه نهایی تیم‌های پایگاه مقاومت بسیج شهید عادلخواه چهکند مود و پرتوافروز و تیم‌های شهرداری مود و فداییان رهبر به مصاف هم رفتند که در نهایت دو تیم پرتوافروز و شهرداری مود به فینال و دو تیم فداییان رهبر و پایگاه مقاومت بسیج شهید عادلخواه چهکند مود به رده بندی صعود کردند.
در مسابقه رده‌بندی نیز پایگاه مقاومت بسیج شهید عادلخواه چهکند مود با نتیجه ۳ – ۲ تیم فداییان رهبر را از پیش رو برداشت و به مقام سومی دست پیدا کرد و همچنین در مسابقه فینال این دوره از مسابقات تیم پرتوافروز با نتیجه ۳ بر صفر تیم شهرداری مود را شکست داد و به مقام اولی رسید.
تیم‌های اول، دوم و سوم به ترتیب تیم‌های پرتو افروز، شهرداری مود و تیم پایگاه مقاومت بسیج شهید عادلخواه چهکند مود شدند و تیم اخلاق این دوره از مسابقات نیز تیم پایگاه مقاومت سید حامدعلوی چنشت انتخاب شد.
از جمله مزیت‌های این دوره از مسابقات استفاده از داوران بومی این شهر بود که مورد استقبال کلیه ورزشکاران و شهروندان مودی واقع شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.