این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

اعزام ۹۰ نفر از ورزشکاران خراسان جنوبی به راهیان‌نور

مسئول قشر بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا(ع) گفت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته قشر بسیج ورزشکاران تعداد ۹۰ نفر از ورزشکاران استان را به راهیان نور اعزام می‌کند.
نسخه مناسب چاپ

مسئول قشر بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا(ع) در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی اظهار داشت: یک دستگاه اتوبوس از شهرستان بیرجند و یک دستگاه اتوبوس از زیرکوه هشت فروردین سال آینده برای زیارت شهدای دفاع مقدس به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.
وی با بیان اینکه اعزام نوروز سال آینده دوازدهمین اعزام ورزشکاران خراسان جنوبی به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور است، تصریح کرد: این قشر در طول سال دو اعزام را به مناطق عملیاتی انجام می‌دهد.
مسئول قشر بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا(ع) خاطرنشان کرد: زائران در مناطق عملیاتی جنوب از زیارتگاه‌های شلمچه، اروندرود، دهلاویه، هویزه، طلائیه، فکه، چزابه و فتح‌المبین بازدید می‌کنند.
وی یادآور شد: زیارت جمکران و حرم حضرت معصومه (س) در قم نیز جز برنامه‌های این سفر معنوی است.
مسئول قشر بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا(ع) خاطرنشان کرد: در انتخاب زائران سعی شده است تا در اولویت اول افراد تاثیرگذار در قشر ورزشکار و در اولویت دوم افرادی که تاکنون به مناطق عملیاتی نرفته‌اند امسال به راهیان نور اعزام شوند.
وی یادآور شد: قطعا حضور ورزشکاران در مناطقی که فرشتگان شاهد بر رشادت‌های جوانان این کشور بودند و وجب به وجب خاک آن از خون پاک شهدا معطر شده است تاثیرات مهمی در ورزشکاران ما خواهد داشت.
مسئول قشر بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا(ع) با بیان اینکه ۴۳ شهید ورزشکار در خراسان جنوبی وجود دارند، گفت: هر ساله یک یادوراه شهدا از سوی قشر برگزار می‌شود و در ایام یادوراه نیز از خانواده این شهدا سرکشی صورت می‌گیرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.