این مطلب ۲۲ بار خوانده شده
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع):

اقشار بسیج براساس نیازها و در راستای بالندگی انقلاب انجام وظیفه می کنند

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) با بیان اینکه اقشار بسیج بر اساس نیاز انقلاب انجام وظیفه می‌کنند، گفت: اقدامات بسیج در راستای بالندگی و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی، سردار یعقویعلی نظری صبح امروز در مجمع عالی قشر بسیج ورزشکاران اظهارداشت: با توجه به حرکت و توسعه انقلاب، بسیج را نمی‌توان محدود به تعداد و قشر خاص کرد و باید اقشار مختلف حفظ دستاوردهای انقلاب را به دوش بگیرند.

وی با بیان اینکه برخورد دشمن با ما در یک عرصه نیست، افزود: توطئه دشمن همه بخش‌ها را شامل می شود و ما باید در توسعه و برخورد با این دستاوردها بسیج ده‌ها میلیونی داشته باشیم.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) با اشاره به اینکه برای حفظ این دستاوردها نیاز به یک مدیریتی خوب و منسجم داریم، گفت: یک مجموعه کوچک نمی‌تواند افراد انقلابی و حرکت انقلابی و پیشتاز داشته باشد.

نظری با اشاره به اینکه وظیفه بسیج حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: تشکیل کانونها، پایگاه‌ها، شورای اقشار بسیج، کارگروه‌ها و مجامع شهرستانی و استانی بسیج برای همین امر است.

وی با بیان اینکه بسیج منتسب به یک قشر خاص نیست، یادآورشد: اقشار بسیج بر اساس نیاز انقلاب انجام وظیفه می‌کنند.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) با تاکید براینکه باید مجامع بسیج توسط بسیجیان جدی گرفته شود، اظهارداشت: توجه به اقداماتی که ما در بسیج انجام می دهیم در راستای بالندگی و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

نظری دفاع از انقلاب و دستاوردهای انقلاب را در دو بخش عنوان کرد و افزود: در بخش اول به صورت عام و با حضور عموم مردم است و در بخش دوم به صورت خاص که علاوه براینکه دفاع خاص باید در جامعه داشته باشیم باید یک حضوری خاص در اقشار بسیج داشته باشیم.

وی بابیان اینکه رهبر معظم انقلاب از یک بانوی محجبه در جایگاه و سکوی ورزشی تقدیر می‌کنند، گفت: این موضوع در پیشرفت و بالندگی ورزشکار می‌تواند تاثیرگذار باشد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) با اشاره به شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب اظهارداشت: ما دو قرارگاه ویژه داریم؛ قرارگاه جهاد فرهنگی و عملیات امر به معروف و نهی از منکر که باید بایک حرکت عمده در بسیج زمینه سازی شود.

سردار نظری با بیان اینکه ۱۹ قشر بسیج باید در بخش امر به معروف و نهی از منکر این فریضه الهی را دنبال کنند، تاکید کرد: نباید در این گونه موضوعات معطل دیگری باشیم که این خود یک آفت است و باید این شعار همگان شود تا در مسیر خودش قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه موضوع دجال واره در دستور کار جدی ما قراردارد تاکید کرد: روشنگری ماهواره یک عقبه تئوریک و نظری دارد و مبانی اعتقادی و قرآنی ما می گوید باید ابزار فساد در جامعه اسلامی نباشد و ما نمی توانیم از کنار این ابزار در جامعه به سادگی عبور کنیم.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) ابراز داشت: رهبر معظم انقلاب ماهواره را گنداب فساد می دانند.

نظری با بیان اینکه ماهواره آرام آرام ذائقه ، غیرت و اعتقاد ما را دچار تغییر می کند، افزود: بی حجابی، تجمل گرایی و انحراف جوانان از دیگر آفت های این رسانه است.

وی با تاکید بر اینکه کسانی که از ماهواره استفاده می کنند آگاهی لازم را در این زمینه ندارند، گفت: ما با شناسایی یک منکر و یک معروف، به دنبال راهکارهای دوری از آن منکر هستیم که در همه بخش ها و سطوح این کار دنبال شود.

وی افزود: بسیج وابسته به یک شخص نیست و اعتقاد بسیج به ولایت و دستورات و احکام اسلامی است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.