این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
مدیرکل سازمان ورزش و جوانان خراسان جنوبی:

بسیج یک اصل در انقلاب بوده و از انقلاب جدا نیست

مدیرکل سازمان ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: امروز بسیج یک اصل در کشور به شمار می‌رود و از انقلاب جدا نیست و نخواهد بود.
نسخه مناسب چاپ

حسن‌رضا عمیدیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی اظهارداشت: علی رغم اینکه سال‌ها از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد، اثرات وجودی بسیج در عرصه‌های علمی، اقتصادی و فرهنگی قابل مشاهده می‌شود.
وی با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی رهبر انقلاب به نام" اقتصاد و فرهنگ" افزود: مقام معظم رهبری تهدیدات و آسیب‌های دشمن را در جنگ نابرابر و راه‌های نفوذ آن را می‌شناسند و با توجه به ظرفیتی که در بسیج وجود دارد با بصیرتی که دارند مسیر راه را مشخص می کنند.
مدیرکل سازمان ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: امروز بسیج یک اصل است و از انقلاب جدا نیست و نخواهد بود.

دشمن اعتقادات ما را از طریق ماهواره مورد حمله قرار داده است
عمیدیان تصریح کرد: دشمنان ما در هشت سال دفاع مقدس با جنگ نابرابری که علیه ما راه انداختند شکست خوردند و امروزه هم اعتقادات ما را از طریق ماهواره هدف قرار داده‌اند.
وی با بیان اینکه نتایج ناشی از آسیب‌های اجتماعی و ماهواره در جامعه نگران کننده است، اظهار کرد: دشمن امروز هویت اسلامی ما را مورد حمله قرار داده است و برای آن از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.
وی با بیان اینکه حل معضلات و آسیب‌های اجتماعی فقط در فرهنگ انقلاب قابل حل است، تصریح کرد: بسیاری از اقداماتی که دشمن در زمینه فرهنگی علیه ما دنبال می‌کند با بیانات مقام معظم رهبری نقش برآب می‌شود.

خراسان جنوبی ۴۳شهید ورزشکار را تقدیم انقلاب کرده است
مدیرکل سازمان ورزش و جوانان خراسان جنوبی ادامه داد: ما باید تلاش کنیم که مدیریت جهادی را از خودمان شروع کنیم و در این زمینه نباید بگذاریم که جوانان ما به اصول انقلاب شکاک شوند و تحقق عدالت، پیشرفت و جهاد فرهنگی در جامعه نیازمند همت بسیجیان است.
عمیدیان با اشاره به اینکه ۴۳ شهید ورزشکار در خراسان جنوبی شناسایی شده‌اند، افزود: امروز لازم است فرهنگ ایثار و شهادت رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را به همگان منتقل کنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.