این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
سرپرست سازمان بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا(ع):

جنگ نرم بسیج ورزشکاران استان مقابله راهبردی با برنامه‌های ماهواره ای است

سرپرست سازمان بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا(ع) گفت: ورزشکاران خراسان جنوبی باید در برابر جنگ نرم و جنگ فرهنگی دشمن که همان برنامه‌های ماهواره ای است مقابله راهبردی داشته باشند.
نسخه مناسب چاپ

سرپرست سازمان بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا(ع) در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی، با اشاره به برنامه‌های دشمن در جنگ نرم رسانه‌ای، ‌ماهواره‌ها را خط مقدم دشمنان در برنامه‌سازی برای مسخ کردن و بی‌هویت ساختن جوانان ایرانی در القای فرهنگ و باور غربی و شرقی دانست.
وی اظهار داشت: امروز ماهواره‌ها، کانون گرم خانواده را عرصه تاخت‌و‌تاز خود قرار داده‌اند و محتوای غنی فرهنگ اسلامی را از ذهن و باور افراد مختلف جامعه می‌زدایند تا به اهداف شوم خود و ابزارسازی فردی برای رسیدن به مقاصد پلید خود دست یابند.
سرپرست سازمان بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا(ع) با اشاره به برنامه‌های شورای بسیج ورزشکاران استان و لزوم بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ای برای تقویت افکار عمومی و آگاه‌سازی خانواده‌ها، خواستار تبیین مضرات و آثار ناخوشایند ماهواره شد و افزود: امروز، رسالت حقیقی یک ورزشکار، مربی و یک جوان دیندار این است که به عنوان یک سفیر آگاهی‌بخشی از هیچ تلاشی در اشاعه فریضه امربه معروف و نهی ازمنکر و هدایت جامعه کوتاهی نکند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.