این مطلب ۲۶ بار خوانده شده
رییس هیئت زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی خراسان‌جنوبی خبر داد

تجلیل از ورزشکاران با اخلاق استان به‌مناسبت روز قشر بسیج ورزشکاران

رییس هیئت زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی خراسان‌جنوبی گفت: همزمان با ۲۳ مردادماه روز قشر بسیج ورزشکاران، ۲۰ ورزشکار با اخلاق استان معرفی و تجلیل می‌شوند.
نسخه مناسب چاپ

مهدی قمری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی، با بیان اینکه امروزه اخلاق در ورزش به یک دغدغه اصلی تبدیل شده است، افزود: برهمین اساس، امسال مراسم تجلیل از ۲۰ ورزشکار اخلاق‌مدار گودهای باستانی سراسر استان با حضور مسئولین برگزار می‌شود.
وی با اشاره به برخی از شاخص‌های اعلام شده از سوی هیئت رییسه هیئت زورخانه‌ای استان از جمله تدین، راستی، امانتداری، عفت کلام، وطن پرستی، تکریم بزرگان و نظایر آن اظهار داشت: مهم‌ترین معیار و ملاک پهلوانی، جهاد اکبر و مبارزه با هوای نفس است.
مدیر کانون ورزشکاران بیرجند با اشاره به نتایج مثبت برگزاری اولین همایش قشر بسیج ورزشکاران در سال گذشته تصریح کرد: باید با تشکیل کارگروه فرهنگی ورزشکاران با اخلاق برتر سایر رشته‌ها هم معرفی و تجلیل شوند.
قمری انتخاب ورزشکار نمونه اخلاق را در ترویج هرچه بیشتر ارزش‌ها و سجایای اخلاقی در جامعه موثر دانست و افزود: بر اساس مکاتبه با هیئت‌های شهرستانی از هر گود باستانی یک نفر به عنوان ورزشکار نمونه انتخاب و تجلیل خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.