این مطلب ۲۹ بار خوانده شده

فرمانده مقاومت حوزه نبی اکرم(ص):

فرمانده مقاومت حوزه نبی اکرم(ص) گفت: مسابقات فوتبال بسیجیان حلقه های شجره طیبه صالحین روستای هندوالان شهرستان درمیان با حضور ۶تیم برگزارشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی دلاکه فرمانده حوزه نبی اکرم(ص) شهر اسدیه در جمع تیم های شرکت کننده مسابقات فوتبال حلقه های شجره طیبه صالحین روستای هندوالان شهرستان در میان اظهار داشت: براي برتري در ميدان هاي ورزشي از خداوند کمک بخواهيد همانطور که شهداي انقلاب در ميدان نبرد ماندگار شدند و شما هم براي موفقيت در ميدان هاي ورزشي با اتکا به نيروي الهي تلاش کنيد.

دلاکه افزود:حضور در مسابقات ورزشي اقدام ارزنده اي است که جوانان براي حضور موفق در ميدان هاي مختلف بايد به سلامت جسم توجه کنند.

وي خاطرنشان کرد: الگوگيري ورزشکاران از ائمه اطهار بسيار ارزشمند است که بسياري از ورزشکاراني که از ائمه اطهار و شهدا الگو گرفتند، ماندگار شدند.

فرمانده حوزه نبی اکرم(ص) تاکيد کرد: براي موفقيت بيشتر در صحنه هاي مختلف از شهدا الگو بگيريد به اين دليل که شهدا بهترين راه را در مسير موفقيت در دنيا و آخرت انتخاب کردند.

دلاکه افزود: این مسابقات با حضور ۶ تیم از حلقات روستای هندوالان برگزار شد.

 

اين مسابقه به همت بسيجيان پايگاه مقاومت بسيج روستای هندوالان برگزار شد و در پايان اين مسابقه هدايايي به ‌رسم ياد بود به دو تيم اول و دوم اهدا شد.

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.