این مطلب ۴۷۸ بار خوانده شده
فرمانده حوزه شهید بهنام محمدی بسیج دانش آموزی نیم بلوک خبر داد

شرکت ۷۰ نفر در مسابقه دوی استقامت دانش آموزان خضری دشت بیاض

فرمانده حوزه شهید بهنام محمدی بسیج دانش آموزی نیم بلوک گفت: ۷۰نفر از دانش آموزان هنرستان مبتکران خضری دشت بیاض در مسابقات دوی استقامت شرکت کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی، فرمانده حوزه شهید بهنام محمدی بسیج دانش آموزی بخش نیم بلوک در گفتگو با خبرنگار بسیج اظهارداشت: ۷۰نفر از دانش آموزان هنرستان مبتکران خضری دشت بیاض بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی در مسابقات دوی استقامت شرکت کردند.

اسماعیلی افزود: این دانش اموزان مسیر ۳کیلومتری را از جوار شهدای گمنام تا کلانتری خضری دشت بیاض پیمودند که به سه نفر از دانش آموزان که رتبه های اول تا سوم را کسب کردند هدایای نقدی تقدیم شد.

نفرات اول تا سوم اقایان لعل، قنبری و رضانژاد بودند که این مسیر را پیمودند این مسابقه با همکاری بسیج دانش اموزی، آموزش و پرورش ، کلانتری بخش نیم بلوک وهنرستان مبتکران خضری دشت بیاض برگزار شد .

حضور گسترده اولیا در کنار دانش آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان

مسیول نمایندگی آموزش وپرورش بخش نیم بلوک در جلسه برنامه ریزی ۱۳آبان ماه که در محل آموزش وپرورش این بخش برگزار شد گفت: راهپیمایی امسال چون با روز پنج شنبه وتعطیلی دانش آموزان مصادف شده قرار است طی اطلاعیه هایی از اولیا دانش آموزان و مردم دعوت به عمل آید تا شاهد حضور پر رنگ دانش آموزان و مردم در این روز باشیم.

"جهانبخش" افزود: پاکسازی، امنیت، آتش زدن پرچم امریکا، اجرای برنامه های رزمی ، برپایی نمایشگاه نقاشی کودکان از دیگر برنامه های این روز خواهد بود که مسیر حرکت ۱۰صبح از بلوارازادگان وبالعکس در خضری دشت بیاض انجام خواهد شد و در نیم بلوک وکرغند هم راهپیمایی صورت خواهد گرفت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.