این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

“بالاويزيون” كيسه اي براي صهيونيستها

نسخه مناسب چاپ

سايت بالاترين با ايجاد شبكه بالاويزيون گويا كيسه اي جديد براي كاربران اينترنتي دوخته است تا علاوه بر آن كمي نيز از سرخوردگي و ياس شديد اصحاب فتنه بكاهد

بينندگان سايت صهيونيستي بالاترين، در اين اواخر گاهي با كادري مربعي در سمت چپ مواجه ميشوند كه هر از چند وقت يكبار مبحثي را از تاسيس و راه اندازي تلويزيون اينترنتي مطرح ميكند و خبر از را هاندازي برنامههاي ويدئويي ميدهد.

بعد از ناكامي در دستيابي به اهداف استراتژيك تعيين شده توسط مديران اين سايت؛ وضعيت جديد و رو به افول آن باعث شد كاربرانش دچار ياس، سرخوردگي فراواني شوند و بعد از توقف و نابودي جريانات موسوم به موج سبز(فتنه)، عمدتاً حرفي براي گفتن ندارند و فعالان رسانهاي كه دوران گذشته بالاترين را شاهد بوده اند كاملا به اين نكته واضح اذعان ميكنند. بنابراين گردانندگان بالاترين را به فكر انداخته است تا با توجه به در پيش بودن دور ديگري از انتخابات مهم رياست جمهوري يازدهم طرح هايي را به اجرا بگذارند تا شايد آبروي از دست رفته خود را نزد كاربران بازيابي كنند.

نويسنده قصد دارد با بازخواني و يادآوري مستند بخشي از اهداف، عملكردها و پشت صحنه اين سايت معلوم الحال، به كاربران فضاي سايبر هشداري داده باشد تا از افتادن در دام شعارهاي دروغين و نخ نما شدهي آنها پيشگيري كرده باشد.

ايجاد شبكه هاي تلويزيوني ضد ايران و اسلام موضوع جديدي نيست،كه با سرمايه گذاري، سياست گذاري و هدايت راهبردي مقامات آمريكايي و صهيونيستي مدتهاست عليه دين اسلام، ملت، نظام و انقلاب اسلامي ايران در حال فعاليت هستند.

در ادامه اين سياستها اخيرا نيز سايت بالاترين با جمعبندي تجربههاي گذشته اعلام كرد كه تلويزيون اينترنتي با نام «بالاويزيون» راهاندازي ميشود. اين سايت طي اطلاعيه اي نوشت: اين تلويزيون اينترنتي سه شنبه ۲۶ ديماه ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران آغاز به كار ميكند و موضوع اولين برنامه اش سكولاريسم-لائيسيسم است. پس از آن برنامه بعدي بالاويزيون، روز جمعه پخش خواهد شد و به سكولاريسم خواهد پرداخت. ميهمانان اين برنامهها هنوز مشخص نشدهاند. شعار اين تلويزيون اينترنتي گفتگو براي دموكراسي است. آن طور كه از محورهاي اعلام شده بحثها بر ميآيد بيشتر مباحث فكري و گاهي سياسي و اجتماعي را در بر ميگيرد و ايمني در دنياي ديجيتال هم مورد توجه قرار گرفته است.

* قرار دادن علامت پرچم اسرائيل به جاي لوگوي سايت

سايت بالاترين درحاليكه همواره ميكوشد خود را يكي از پر طرفدارترين سايت هاي ايراني نشان دهد و ملي گرايي و وطن پرستي دروغين خود را به رخ كاربران ايراني در جهان بكشد، به ياد داريم در مقطعي دو سه روزه با گافي بزرگ رسانه اي و با تغيير لوگوي سايت خود، علامت ستاره داوود(آرم پرچم رژيم غاصب صهيونيستي) را به جاي آن قرار داد و لوگوي فارسي بالاترين را به زبان عبري تغيير داد تا خوش خدمتي خود را به گردانندگان اصلي خود يعني صهيونيس ها عرضه بدارد.

ناگفته پيداست كه با وجود ادعاي وطن پرستي و ملي گرايي فعالين بالاترين، اخبار مربوط به موفقيت هاي چشمگير داخلي در زمينه پيشرفتهاي علمي كاملا مشهود كه ايران را در زمره ده كشور برتر جهان قرار داده بود، اخبار وسيع و گسترده مربوط به عمران و آباداني كه بسياري از آنها ابعاد ملي و حتي منطقهاي داشت، موفقيت ايران در فناوري هسته اي و … هيچگاه خبري مبني بر افتخار يك ايراني براي اين فتح عظيم منتشر نشد.

آنچه كه در قالب اخبار مربوطه منتشر گرديد؛ اتهامات واهي، سياه نمايي و تحريف آشكار و دروغ پردازي اخبار و رويدادهاي جاري داخلي و بين المللي ايران است كه از سوي رسانه هاي غرب و از زبان سياستمداران آمريكايي بيرون آمده و متاسفانه حتي صحت آنها بررسي نميشود، به طوري كه كذب بودن خبر منتشره، كاربران گاها منصف اين سايت را نيز بارها به واكنش وادار كرده است.

سايت بالاترين تنها يك نمونه از مجموع سايت ها و وبلاگ هاي ضد ايراني است كه در راستاي اهداف نظام سلطه فعاليت مي كند و مي كوشد تا در قالب امتياز كاربران، دستور العمل هاي براندازي ديكته شده را ترويج دهد.

كسب در آمدهاي چرب براي جيب مبارك

نكته قابل توجه و تامل سواستفاده هاي مالي فراوان اينگونه سايتها و شبكه هاي تلويزيوني است كه از كاربران ساده لوح خود ميليونها دلار اخاذي كرده و مي كنند و سرازير شدن پول هنگفت به جيبشان آنها را به طمع انداخته تا كيسه اي نو براي دلارهاي كاربران بي اطلاع از ماهيت واقعي آنها بدوزند. لذا كافي است به مطالبي كه مديران سايت صهيونيستي بالاترين براي گدايي پول از كاربران فريب خورده منتشر كرده اند توجه كنيد.

“…بهمين خاطر نياز مبرم و اساسي است تلويزيون بالاترين راه اندازي شود تا تمام مردم ايران چه آنهايي كه به اينترنت دسترسي دارند و چه آنهايي كه ندارند از اخبار اين سايت مطلع شوند. بدون شك تلويزيون بالاترين ركورد بيشترين بيننده تلويزيوني را خواهد شكست. كافي است همين اخباري كه هر روز داغ مي شود را به سمع و نظر مردم برسانيم. تلويزيون بالاترين چيزي در مايه هاي شبكه يورونيوز و يا CNN باشد و راس هر ساعت اخبار داغ شده را به سمع و نظر مردم برساند. با داشتن تبليغات و پيام هاي بازرگاني در لابلاي ساعات اخبار، اين تلويزيون مي تواند ابرار معاش بسيار خوبي نيز داشته باشد چون اين تلويزيون شبكه هر ايراني در سراسر دنيا خواهد بود.در مورد راه اندازي نيز مشكلي وجود ندارد شما بياد بياورد روز بعد از انتخابات، سايت بالاترين درخواست ۱۴۰۰۰ دلار براي راه اندازي دو سرور جديد نمود كه ظرف يك روز اين پول جمع شد. مطمئنا اگر بخواهيم اين تلويزيون را راه اندازي كنيم صرف كمتر از يك هفته پول راه اندازي جمع خواهد شد. هزينه كارمندان تلويزيون نيز بعدا از طريق تبليغات و پيام هاي بازرگاني تامين مي شود.”

چندي پيش نيز برخي رسانهها با انتشار اسنادي درباره كمكهاي مالي فراوان به اين رسانهها مطلبي را به اين شرح منتشر كرده بود: راديو زمانه كه اغلب محصولات و توليدات راديو فردا- ارگان رسمي سازمان سيا- را در پوشش رسانه اي هلندي مصرف مي كند، درباره لزوم استفاده از بودجه هاي اختصاصي آمريكا براي براندازي نرم سراغ مهدي يحيي نژاد گرداننده سايت بالاترين و اميد معماريان روزنامه نگار فراري رفت.

همچنين كنگره و دولت آمريكا به صراحت اعلام كردند علاوه بر مبالغ قبلي، ۵۵ ميليون دلار براي تغيير و براندازي در ايران در پوشش حمايت از به اصطلاح آزادي اطلاعات اختصاص ميدهند.

چرخانندگان و بازيگران فعال بخشي از فتنه ۸۸

همگان به خاطر دارند در طول انتخابات سال و ايام فتنه۸۸ سايت بالاترين در كنار فيس بوك و توييتر، تبديل به كانون تجمع هواداران فتنه و تقويت اخبار و شايعاتي شد كه تنها هدفش ضربه زدن به حيثيت نظام اسلامي ايران در قالب جمهوري خواهي و ملي گرايي بود. در زمان تجمعات مختلف در تهران ، بطور مداوم اخباري روي سايت قرار مي گرفت كه نوع اطلاع رساني و شواهد و قراين نشان داد كه غالب افرادي كه ادعا مي كردند از داخل ايران در حال انتشار اخبار هستند، در واقع پرسنل سايت و يا عوامل خارج نشين فتنه بودند.

با وجود اتمام قضاياي مربوط به انتخابات، بالاترين به وضعيت اوليه خود باز نگشت و با همان روند تدوين شده دوران انتخابات (ضزيه زدن به اركان نظام جمهوري اسلامي ايران) به كار خود ادامه داد.

توهين به مقدسات ديني،و جنگ با اسلام ناب

اين سايت علاوه بر انتشار مطالب مختلف در راستاي اهداف ضد انقلابي سرمايه گزاران (و بعضا دروغ)، توهين به اصول اسلامي و اعتقادات مردم را در دستور كار خود دارد.

نمونه اهانت هاي آشكار به مقدسات را مي توان در مطالب فراوان منتشره اين سايت يافت كه به عنوان مثال راجع به ماه محرم نوشته شده است: «ماه دروغ، خرافات و عقب ماندگي، ماهي كه يك ملت براي اعرابي كه هزاران سال پيش به كشورش حمله كردند و نياكانش را به خاك خون كشيدند و تجاوز كردند عزاداري مي كند. اين همان ماهي است كه ايرانيان به شعور انسان در قرن بيست و يكم توهين مي كنند.»

سرمايه گذاري اين سايت در سال هاي گذشته، نتيجه خويش را در انتخابات اخير كاملا بروز داد. كاربران گزينشي و معلوم الحال اين سايت با تصوير سازيهاي اغلب فريبكارانه- كه ساختگي بودن آنها بعدا مشخص و منتشر شد-، اشاعه دروغ سازي و شايعهپراكني در مورد اخبار داخلي كشور، هدايت پروژه كشته سازي در ايام فتنه، حجم وسيع تبليغات منفي بر عليه نهادهاي قانوني كشور ، حمله و توهينهاي فراوان نوشتاري به مقام معظم رهبري، رييس جمهور و ساير مسئولان كشور، تعيين محل ها و ساعات تجمعات و اغتشاشات و …بوده اند.

مجريان اين سايت، به گونه اي فضاي آن را طراحي كرده بودند كه هر فرد خالي الذهن با نگاه به اخبار و رويدادهاي درج شده در آن، تصور مي نمود كه در درون ايران فاجعه انساني در حال رويدادن است، اين مساله به گونه اي مي باشد كه حتي برخي از نيروهاي ارزشي نيز با مشاهده اين نوع سايت ها با ترديدها و منفي نگري هايي نيز مواجه شده اند.

البته گفتني است كه پيش از اين مهدي يحيي نژاد از دست اندركاران بالاترين خبر داده بود كه توهين صريح به ارزش هاي اسلامي باعث جدايي طيفي قابل توجه از كاربران بالاترين شده ] در تناقض با اهداف فتنه سبز بوده[ و به همين دليل، كنترل هايي صورت مي گيرد. در كنار اين واقعيت معلوم شدن ماهيت وابسته و عقبه استكباري شبكه رسانه هاي ضد انقلاب (از جمله بالاترين) از يك سو و آشكار شدن «كذاب» بودن اين شبكه عنكبوتي به ويژه در فتنه سبز از دلايل ديگر «ريزش ها» و «اخراج» كاربران بوده است. در همين حال سايت هاي ضد انقلابي گويانيوز و خودنويس هر يك از زاويه اي به اين روند رو به نزول پرداخته اند.

به عنوان مثال گويانيوز در تحليلي يادآور شده است: بايد از آقاي يحيي نژاد پرسيد بلاك كردن دعوت نامه هاي اعضا بر مبناي كدام منطق صورت گرفته است؟ آيا باز هم نبود امكانات فني را بهانه مي كنيد؟ افراد حذف شده اغلب كاربراني معترض هستند كه به سياست هاي شما اعتراض دارند؟ شما با چه دليلي دست به قلع و قمع زده ايد؟

اما سايت ضد انقلاب ديگري مثل خودنويس ابعاد ديگري از پشت پرده بالاترين را منتشر كرده و تأكيد مي كند «رسانه هاي منسوب به اصلاح طلبان در خارج كشور با دخالت مستقيم دولت هاي غربي است كه گسترش مي يابد.» خودنويس سپس تأكيد مي كند: اتفاق بالاترين مبني بر رويكردي است كه اصلاح طلبان در خارج كشور و پس از حوادث انتخاباتي ايفا مي كنند. چه طور مي توان به طيفي قليل اجازه داد تا با استفاده از منابع مالي حاصل از نزديك به سي سال حضور در مناصب اجرايي در جمهوري اسلامي، اين چنين در خارج از كشور گرد و خاك به پا كنند. پس از تجميع جريان هاي اپوزيسيون زير چتر جنبش سبز اكنون غرب تنها آلترناتيو موجود در برابر حكومت ايران را جنبش سبز مي داند و تلاش هاي رسانه اي اصلاح طلبان براي مصادره جنبش سبز در حقيقت تلاش براي تحميل خود به عنوان تنها آلترناتيو در نظر فعالين سياسي غرب است. اين در حالي است كه در ميان انبوه سايت هاي نامي و پربازديد با پسوند و پيشوند سبز كه عمدتاً در حال كپي كردن مطالب گزينشي و سفارشي اصلاح طلبان از روي يكديگر هستند، حتي يك رسانه مستقل وجود ندارد.

خودنويس در ادامه با شرح نمونه هايي از ترفندهاي سايت بالاترين در دروغگويي و وارونه نمايي مي نويسد؛ “حكايت رسانه هاي اصلاح طلب در خارج از ايران تلاش يك گروه ورشكسته سياسي است كه با پول و وارونه نشان دادن حقايق جاري در خيابان هاي ايران قصد دارد در غرب براي خود مشروعيت جعلي بخرد و در عين حال گوشه چشمي نيز به مديريت حوادث داخل دارد تا مبادا اتفاق غيرمنتظره اي همچون عاشوراي ۸۸ در انتظار نباشد”.

* بودجه هاي مصوب در كيسه اصلاح طلبان

اكنون جاي اين پرسش است كه علي رغم اعمال سركوب نرم گسترده رسانه اي كه توسط مجموعه اصلاح طلب در قالب اپوزيسيون صورت مي گيرد، چگونه است كه در غرب هر جا تصميم گرفته شد كه بودجه اي به ترويج آزادي بيان در ايران اختصاص يابد سهم اصلاح طلبان و البته دشمنان صف كشيده در پشت صحنه خط مبارزه با اسلام عزيز شد؟!

*فهم و دشمن شناسي ملت ايران اعجاب انگيز است

در نهايت بايد به هوش، بصيرت و دشمن شناسي مردم شريف ايران آفرين گفت، آنجا كه رهبر معظم انقلاب در فرمايشات اخير خود فهم، دشمنشناسي و لحظهشناسي ملت ايران را يكي از مسائل اعجابانگيز خواندند و افزودند: “در قضاياي سال ۸۸ كه دشمن تصور ميكرد طراحي دهسالهي او بر ضد جمهوري اسلامي به نتيجه رسيده است، ملت ايران باقدرت در صحنه حاضر شد و بر دهان مخالفان و معارضان بينالمللي زد؛ چه برسد به مزدوران داخلي آنها كه در مقابل عظمت ملت ايران به حساب نميآيند.

جبههي استكبار تمام تلاش و توان خود را به كار گرفته است تا از طريق تحريمها و فشارها، ملت ايران را وادار به تسليم كند، اما اين ملت سختيها را تحمل ميكنند، زيرا نقشه و تاكتيك دشمن و هدف راهبردي او را متوجه شده و بر اساس فهم و تشخيص صحيح، عمل ميكند”.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.