این مطلب ۳۵۷ بار خوانده شده

بار دیگر باید خرمشهر و بلکه ایران را آزاد کرد

نسخه مناسب چاپ

امروز سالروز فتح خرمشهر است . امروز یاد روزی را گرامی میداریم که پس از ۲۰ ماه مبارزه و فداکاری خونین شهر آزاد شد .

اما حال و هوای مقاومت در برابر اشغال خرمشهر و فتح خونین شهر با حال و هوای امروز کشور ما شباهت های زیادی دارد .

آن روزها دشمن خانه های ما را بمباران می کرد امروز هم دشمن با صدها شبکه ماهواره ای خانه های ما را در عمق شهرها  روستاها بمباران می کند . آن روز دشمن با لباس نظامی قصد گرفتن تهران را داشت امرز با کت و شلوار کروات زده قصد تسخیر ایران را دارد .

 آن روزها اگر صدامیان مواضع ما راشیمیایی می زدند این روزها دشمنان مغزهای جوانان ما را در بستر اینترنت مسموم کرده اند . آن روزها اگر دست و پا و جان دادیم این روزها آبرو و مال می دهیم . آن روزها اگر خط مقدم در اطراف خرمشهر بسته شده بود این روزها خط مقدم به داخل خانه ها کشیده شده است . آن روزها اگر سلاح ما کلاش و آر پی جی بود این روزها دغدغه ما قلم و موس و لب تاپ و تبلت است .

آن روزها اگر امام خمینی (ره) فرمانده کل قوا دستور دادند که خرمشهر باید آزاد شود این روزها هم امام خامنه ای (مدظله العالی ) فرمانده کل قوا دستور داده اند که ایران را از فرهنگ منحط غربی آزاد کنیم .

آن روزها اگر دنبال این بودیم که نیروها قیچی نشوند و در خط مقدم رخنه ای ایجاد نشود این روزها هم دنبال مسدود کردن رخنه های فرهنگی خط مقدم هستیم .

اگر در فتح خرمشهر امید امام و مردم به گروه های خودجوش و بسیجیان جان برکف بود امروز هم امید رهبر ما در عرصه فرهنگ به گروه های خودجوش فرهنگی و بسیجیان آبرو بر دست دوخته شده است .

بنابراین باید از عمق جان بفهمیم در میدان جنگ هستیم و تمام امید انقلاب اسلامی  و رهبر و مردم به " ما " است . پس باید دست ها را بالا زد و همتی مضاعف به کار بست و مدیریتی جهادی رقم زد و عزم ملی را جزم کرد چون فتحی دیگر در راه است . فتحی که فتح ارزشهای اسلامی خواهد بود و فتحی که فتح خاک نیست . فتحی که فقط و فقط از آن خدا خواهد بود .

سجاد رضایی

مسئول سازمان بسیج رسانه استان خراسان جنوبی

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.