این مطلب ۲۸ بار خوانده شده
حجت الاسلام والمسلمین عبادی :

اجلاس غیرمتعهدها ضربه ای به بلوک غرب است/ ۴۰٪ از جوانان اسرائیل برای دفاع از کشورشان انگیزه ای ندارند

نماینده مردم بیرجند و درمیان در همایش بسیج اصناف گفت : ۴۰٪ از جوانان اسرائیل آن چنان ناامیدند که اگر به کشورشان حمله شود انگیزه ای برای دفاع از کشور خودشان ندارند و اینها همه آثار جنگ ۳۳ روزه لبنان و ۲۲ روزه غزه است .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا (ع) حجت الاسلام و المسلمین عبادی در همایش بسیج اصناف گفت :‌نگاه اسلام به ثروت نگاهی صوفی گرایانه نیست نگاه اسلام این نیست که انسان زاهد منابع ثروت نداشته باشد . انسان نباید از اقتصاد و ثروت و سیاست کناره بگیرد و مشغول عبادت شود و لباس خشنی بپوشد . این نگاه اسلام نیست بلکه نگاه صوفی گرایانه است .

وی در ادامه گفت : اسلام نمونه هایی را معرفی می کند که هم ثروتمند بودند و هم زاهد . حضرت سلیمان (ع) نمونه بارز این تمثیل قرآن است و در مقابل آن قارون را معرفی می کند که با تمام ثروتی که جمع آوری کرده بود زمین خودش و دارائی اش را بلعید .

نماینده مردم بیرجند و درمیان افزود : از لحاظ تولید ناخالص ملی کشور ما از کشورهای استرالیا ، هلند و دانمارک بالاتر است . آنها در شرایط جنگ و گرفتاریهائی که داریم قرار  نداشته اند . بحث انرژی اتمی بهانه است اگر ما در بحث انرژی هسته ای پافشاری نمی کردیم . آنها مسئله دیگر را مدنظر قرار می دادند . هدف آنها انرژی هسته ای نیست هدفشان جلوگیری از پیشرفت کشور ماست و این را نمی توانند ببینند که حکومت دینی برای جهان الگو شود .

وی اضافه کرد : تمامی اندیشمندان غرب با توجه به شرایط آینده و بحث انرژی جائی برای سکونت خود به جز حاشیه خلیج فارس در نظرندارند و اگر به آنها مجال دهند تمامی ساکنان خلیج فارس را هم به نابودی می کشانند .

حجت الاسلام والمسلمین عبادی  گفت : ۴۰٪ از جوانان اسرائیل آن چنان ناامیدند که اگر به کشورشان حمله شود انگیزه ای برای دفاع از کشور خودشان ندارند و اینها همه آثار جنگ ۳۳ روزه لبنان و ۲۲ روزه غزه است .

وی در پایان گفت : اجلاس غیرمتعهدها ضربه ای به بلوک غرب است و کشور هند با شرکت ۲۵۰ نفر از همراهان خود در این اجلاس به غربیها دهن کجی کرده است و نشان داده است که این تحریم ها هیچ اثری بر روابط آنها با ایران نگذاشته است .

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.