این مطلب ۱۹ بار خوانده شده
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع):

حفاظت از انقلاب با نگاه انقلابی به اقتصاد مسئولیت اصناف است

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) با بیان این‌که نگاه ما به اقتصاد و بازار باید یک نگاه انقلابی باشد، گفت: حفاظت و حراست از انقلاب یکی از مسئولیت‌هایی است که بسیج اصناف دارند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی؛ سردار یعقوب‌علی نظری صبح امروز در اجلاسیه عمومی بسیجیان اصناف خراسان جنوبی اظهار داشت: هر کسی در هر جای دنیا بخواهد حرف از استقلال، آزادی، مجاهدت، مبارزه، دین‌داری و تربیت بزند انقلاب‌اسلامی الگوی عملی آن است.
وی خاطرنشان ‌کرد: توجه‌ نکردن به نعمت‌های انقلاب ‌اسلامی از ما سلب مسئولیت نمی‌کند و باید با نگاه تیزبینانه به دستاوردهای انقلاب‌ اسلامی توجه کنیم.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) تصریح‌ کرد: انقلاب در بعد مادی و معنوی کارهای زیادی را برای جوامع اسلامی و مردم انجام داده است و انقلاب ما را به تراز ملکوتی بالا برد و به ما و کشور ایران ارزش و اعتبار داد.

اسلام به ما خدمت کرد و باید اسلام را حفظ کنیم
نظری ادامه‌ داد: انقلاب برگرفته از اسلام ناب است و ما به انقلاب و اسلام ناب بدهکاریم و باید با تمام توان خود به آن خدمت کنیم.
وی اضافه ‌کرد: در بخش‌های زندگی روزمره و معیشتی، انقلاب خیلی خدمت کرده اگر انقلاب‌ اسلامی نمی‌بود امروز آمریکا و اسرائیل بر همه کشورهای اسلامی حکومت می‌کرد.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) اظهارداشت: ایثارگران، خانواده شهدا و جانبازان قدم‌های اصلی را برای انقلاب‌ اسلامی برداشتند و خود را بدهکار انقلاب می‌دانند.
نظری با بیان این‌که نگاه ما به اقتصاد و بازار باید یک نگاه انقلابی باشد همان‌طور که تمام کشورهای دنیا به دنبال آزادی اجتماعی کشور ما هستند گفت: حفاظت و حراست از انقلاب یکی از مسئولیت‌هایی که بسیج اصناف دارند.
وی اظهارداشت: باید در همه حوزه‌ها نگران انقلاب باشیم هر چه قدر از عمر انقلاب‌اسلامی بگذرد وظیفه‌ی ما در حفظ و صیانت از آن بیش‌تر می‌شود و باید دقت و بصیرت ما در حفظ از انقلاب بیش‌تر شود.
وی تصریح کرد: استقامت رمز موفقیت انقلاب است و باید در سه سطر امامت، امت و مردم به آن توجه شود.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) بابیان این‌که رهبر انقلاب‌اسلامی به تحقق اقتصاد مقاومتی تأکید می کنند افزود: باید متناسب با اقتصاد مقاومتی درمجلس قانون وضع شود.
نظری ادامه داد: اگر ما در حوزه دیپلماسی مذاکره می کنیم باید قاطعانه با آمریکا مذاکره کنیم چرا که آمریکا از اهداف شوم خود دست برنداشته است و باید به مذاکرات بدبین باشیم.
وی افزود: نگاه ما به آمریکا باید هم‌چنان نگاه به شیطان بزرگ باشد وبه هویت استکبار ستیزانه او باشد همه‌ی گرفتاری های عالم زیر سر آمریکا است.
نظری اذعان‌داشت: این منطق انقلاب است که خودمان مشکلات خود را حل کنیم و به دنبال مذاکرات و تصمیماتی که دیگران می خواهند برای ما بگیرند نباشیم.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) تصریح‌کرد: باید در حوزه اصناف و بازاریان اصول انقلاب مراعات شود اگر مشکلات و قوانین را کنار بزنیم مشکلات حل می‌شود باید ظرفیت داخل را پیداکنیم و مردم در حوزه اقتصاد مقاومتی گسترده حضور پیدا کنند و ظرفیت‌های پنهان استان عملیاتی شود و زمینه برای رونق اقتصاد فراهم شود.
نظری با بیان این‌که برای ادامه راه انقلاب نیاز به استقامت داریم یادآورشد: در حوزه اقتصادی که حوزه اصلی ما است نیاز به اقتصاد مقاومتی داریم حضرت آیت الله خامنه‌ای(مدظله‌علی) همیشه تذکر می‌دهد ظرفیت داخلی را ببینید باید با اتکاء به اعتقادات مردم و ظرفیت داخلی توجه کنیم و مسیر انقلاب را با کیفیت بهتری طی کنیم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.