این مطلب ۳۰ بار خوانده شده
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی:

بسیجیان و اصناف در سایه تعامل باهم به اقتصادی پویا می‌رسند

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: بسیجیان و اصناف در سایه تعامل وهمکاری باهم به اقتصادی پویا می‌رسند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی؛ جمیع صبح امروز در اجلاسیه عمومی بسیج اصناف خراسان‌جنوبی اظهارداشت: در خراسان جنوبی۲۲ هزار واحد صنفی داریم اگر در هرواحد صنفی دو نفر مشغول به کار باشند ۴۴ هزاراز جمعیت استان مشغول به تولید هستند.
وی با بیان این‌که جامعه خراسان جنوبی کم ترین جرم را دارد افزود: این مهم به برکت وجود اصنافیان و فرهنگ ناب اسلامی در جامعه محقق شده است.
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی خاطرنشان‌کرد: بازار همیشه با وجود اصناف و بازاریان توانمند و انقلابی خوش‌نام بوده است همیشه اصناف پشتیبان ملت و انقلاب هستند.
جمیع با بیان این‌که شورای بسیج و مجمع بسیج اصناف یک ارگان بسیار مقدسی است که بازاریان براساس الگوهای عینی عضو بسیج شدید افزود: بازاریان انسانی هستند معتقد به اسلام ناب، ولایت و در مواقعی که کشور به وجود آن‌ها نیاز دارند وارد میدان می‌شوند.
وی حضور بازاریان را در پیروزی انقلاب‌اسلامی مؤثر دانست و گفت: کمر رژیم گذشته و پهلوی را بازار شکست همین بازاریان مسلمان و متدین کارهای بزرگ و مفیدی انجام دهند و با اعتصاب‌های خود رژیم طاغوت را نابود کردند.
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی یادآورشد: سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان‌جنوبی این آمادگی را دارد که راهکارهای عملیاتی و اجرایی در حوزه بسیج را عملیاتی کند.
جمیع ادامه‌داد: بسیجیان اصناف در کارگروه‌ها و جلسات خود مواردی که برایشان مشگل است را شناسایی کنند تا با همکاری سازمان معدن و تجارت هیچ مشکلی در زمینه‌بازار و کسب و کار وجود نداشته باشد.
وی با بیان این‌که ظرفیت عظیمی به عنوان مرز مشترک با کشور افغانستان برای بازرگانی وجود دارد افزود: در سال گذشته ۴۲۶ میلیون دلار صادرات از مرز ماهی‌رود و چهار بازارچه داشتیم.
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی اضافه‌کرد: در ده ماهه ابتدای سال‌جاری ۵۲۰ میلیون دلار صادرات به کشورهای همسایه از استان خراسان‌جنوبی داشتیم.
جمیع با بیان این‌که ما همه تلاش خود را می کنیم ازظرفیت فرش دستباف و هنرهای استان ما استفاده شود گفت: چه بهتر بسیجیان و اصناف از این ظرفیت استفاده کنند و توانمند شوند و منابع خود را در شهرستان خرج کنند و باعث رونق و اشتغال و سرمایه به شهرستان و استان خود می‌شوند.
وی یادآور شد: هرجا ورود سرمایه، تولید و تجارت در تأمین نیازهای جامعه مورد استفاده قرار گیرد موجب توسعه استان می‌شود.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.