این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
مسئول بسیج اصناف خراسان‌جنوبی خبرداد

۳۵ درصد از اصناف خراسان‌جنوبی بسیجی هستند

مسئول بسیج اصناف خراسان‌جنوبی گفت: ۳۵ درصد از اصناف خراسان‌جنوبی بسیجی هستند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی؛ مسئول بسیج اصناف خراسان‌جنوبی صبح امروزدر اجلاسیه مجمع بسیج اصناف خراسان جنوبی اظهارداشت: برنامه‌های راهبردی و سالانه بسیج اصناف تحت عنوان شوراهای عالی بسیج اصناف از مدیران و معتمدین هر شهرستان انتخاب و سالی یک بار برگزار می‌شود.
وی از بسیجی بودن ۳۵ درصد از اصناف خراسان‌جنوبی خبرداد.
این مسئول با بیان این‌که در اساس نامه شورای عالی قشر اصناف در کشور ما یک مجمع عمومی داریم افزود: افرادی که در این مجمع عالی شرکت می‌کنند رئیس، نائب رئیس،دبیر، معتمدین ومنتخب هر شهرستان هستند.
مسئول بسیج اصناف خراسان‌جنوبی تصریح‌کرد: امروز در شورای عالی بسیج اصناف برنامه‌های سالانه بسیج اصناف تصویب و به عنوان برنامه‌های سال ۹۳ به سازمان بسیج اصناف ارسال می‌شود.
وی با بیان این‌که از هر شهرستانی سه نفر در این مجمع حضور دارند افزود: از این تعداد سه نفر به‌عنوان رئیس، نائب رئیس و بازرس مجمع عالی به‌عنوان هیئت رئیسه انتخاب می‌شوند.
وی با بیان این‌که انتخاب اعضای بسیج اصناف تا دوسال قابل اعتبار است اظهارداشت: مأموریت‌های این اجلاسیه، برنامه‌ریزی و موضع‌گیری‌هایی برای حمایت از نظام در طول سال انجام می شود.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.