این مطلب ۲۲ بار خوانده شده
فرمانده پایگاه مقاوت بسیج اداره کل محیط زیست استان:

شبکه‌های ماهواره‌ای معروف‌های اخلاقی را هدف گرفته‌اند

فرمانده پایگاه مقاوت بسیج اداره کل محیط زیست خراسان جنوبی گفت: شبکه‌های ماهواره‌ای برای بهره‌برداری از جوامع انسانی مطابق میل و سلیقه خود، اساس و بنیان معروف‌های اخلاقی را مورد هدف قرار داده‌اند.
نسخه مناسب چاپ

راتی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی اظهار داشت: کشورهای غربی به دلیل ضعف و سرخوردگی در اداره امور حکومتی، اجتماعی و سیاسی خود و نداشتن معیارهای مشخص در این زمینه‌ها، شبکه های ماهواره ای را برای ترویج فرهنگ و اصول اعتقادی مخالف معیارهای معروف طراحی و برنامه ریزی کرده اند.
وی با اشاره به مضرات بی شمار برنامه‌های ماهواره‌ای افزود: شبکه‌های ماهواره‌ای اگر برنامه‌های مثبتی هم داشته باشند، این برنامه‌ها در رسانه‌های داخلی قابل مشاهده است.
فرمانده پایگاه مقاوت بسیج اداره کل محیط زیست استان با بیان اینکه تماشای ماهواره سبب تخریب افکار جوانان و تاثیرگذاری آنها بر سایر افراد جامعه می‌شود، تصریح کرد: خانواده‌ها باید برای حفظ بنیان خانواده، احترام متقابل و در دید کلان حفظ جامعه به جای تماشای برنامه های ماهواره‌ای از برنامه‌های کنترل شده و مناسب استفاده کنند.
براتی گفت: مسئولین فرهنگی نظام باید برای جلوگیری از آسیب‌های ماهواره‌ای در زمینه حفظ، ترویج و پایدار نمودن برنامه‌های روشنگری و مطالعه، تدوین و اجرای طرح‌های جامع روانشناسی و اجتماعی فعالیت کنند.
وی ادامه داد: من به عنوان یک فرد بسیجی به تمامی خانواده‌ها و جوانان پیشنهاد می‌کنم برای جلوگیری از آلوده شدن به برنامه های ماهواره ای تقوا را در خود تقویت کنند و افرادی را الگوی عملی خود قرار دهند که معیارهای معروف نه تنها در ظاهر بلکه در زندگی شخصی و اجتماعی آن ها نهادینه شده باشد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.