این مطلب ۹۸ بار خوانده شده
به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزارشد؛

همایش اصل حجاب برتر با حضور اصناف و بازاریان بیرجند

مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب و به همت بسیج اصناف استان همایش اصل حجاب برتر با حضور بازاریان و اصناف بیرجند برگزارشد.
نسخه مناسب چاپ

علی امیر آبادی زاده در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب همایش در همین خصوص برای کلیه اصناف و بازاریان در محل مسجد محمد رسول الله(ص)بازار بیرجند برگزارشد.

مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی هدف از برگزاری این همایش را اصل حجاب برتر عنوان و گفت: بررسی علل و آسیب های عفاف و حجاب در بازار، فروش البسه اسلامی و ایرانی،نقش جوانان در بازار، احترام گذاشتن بازاریان به بانوان با حجاب بخصوص چادری بود.

وی افزود: این گونه همایش ها در طول سال بخصوص در دهه اول محرم با هدف توجیه بازاریان به ارزشها و احام اسلامی ودینی، شناسایی آسیب های بازاربا حضور اقشار مختلف بازاری و اصناف و کارشناسان برگزار می شود.

گفنی است: این همایش به همت سازمان بسیج اصناف خراسان جنوبی در محل مسجد محمد رسوالله (ص)بیرجند با سخنرانی حسن خسروی مسئول سابق سیاسی سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی برگزارشد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.