این مطلب ۱۶ بار خوانده شده
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع):

والدین مواظب نشستن فرزندان‌شان پای ماهواره‌ها باشند

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) گفت: گاهی در بعضی از خانواده‌ها به گونه‌ای است که والدین از نشستن فرزندانشان پای ماهواره‌ها غافل هستند و یا خودشان نیز همراه فرزندان‌شان هستند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا (ع) مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) در جشن میلاد کوثر در جمع مادران، همسران شهدا و بانوان بسیجی بیرجندی در حسینیه جماران اظهار داشت: امروز دنیا نگاهش به اسلام و جمهوری اسلامی ایران است.
وی با اشاره به نام‌گذاری سال گذشته به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی افزود: تحقق شعار در سال گذشته در بحث حماسه سیاسی به نحو احسن در انتخابات و۲۲ بهمن کامل شد ولی در اقتصاد ما ضعیف عمل کردیم.
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) با اشاره به شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری ادامه داد: امسال چهار ماموریت برعهده ما است و ما باید کارنامه درخشانی در پایان سال به حضور رهبر انقلاب و مردم ارائه دهیم و اگر ضعیف عمل کنیم مدیریت جهادی که رهبر انقلاب به دنبال آن هستند تحقق پیدا می‌کند.
وی با تاکید بر اینکه دشمنان ما به دنبال بازگشت منافع خودشان در ایران هستند، تاکید کرد: ۳۵ سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و دشمن خود می‌داند که اقدامات نظامی علارغم همه مشکلات علیه انقلاب اسلامی کارساز نیست تا بتواند انقلاب اسلامی را از صحنه خارج کند.
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) اظهارداشت: آن چیزی که انقلاب اسلامی را در طی این ۳۵ سال گذشته در مقابل همه توطئه‌های دشمنان محفوظ نگاه دارد اعتقادات و باورهای این ملت نسبت به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی و اسلام است.
وی با اشاره به مبارزات مردم مظلوم فلسطین خاطرنشان کرد: مردم فلسطین با سنگ دفاع می‌کنند واعتقاد به جهاد در راه خدا و دفاع از اسلام دارند.
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) تاکید کرد: شهدای ما در دامان مادرانی پرورش یافتند که در مکتب ائمه اطهار و حضرت فاطمه زهرا(س) درس گرفته بودند.
وی ادامه داد: دشمن در دوران دفاع مقدس به این باور رسیده بود که رزمندگان ما سلاح هم نداشته باشند در برابر آنان کوتاه نمی‌آیند و صحنه را برای دشمن خالی نمی‌کنند.
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در خصوص شبیخون فرهنگی و قتل عام فرهنگی که چند سال است ایشان بر آن تاکید دارند، گفت: بعضی‌ها این هشدار را شنیدند ولی باور نکردند و بعضی‌ها که باور کردند توجه زیادی به آن نکردند.
وی تاکید کرد: دشمن درصدد مقابله با فرهنگ ما است و متاسفانه توانسته در جاهایی فرهنگ ما را عوض کند و در بعضی از مجالس و رفاقت‌ها و در بعضی از باورهای دینی ما رخنه وارد کرده است.

۱۹۰ شبکه ماهوار‌ه‌ای فارسی زبان علیه ایران کار می‌کند
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) با بیان اینکه حدود ۲ هزار شبکه ماهواره‌ای در حال فعالیت است، اظهار کرد: از این تعداد بیش از ۱۹۰ شبکه فارسی زبان هستند که نیازی به یادگیری زبان فارسی ندارند و در حال فعالیت علیه جمهوری اسلامی هستند.
وی تاکید کرد: دشمن به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌کند سریال‌ها، فیلم‌هایی که بنیان خانواده را به هم می‌زنند دیگر از دامن زن مرد به معراج نمی‌رود و فرزندان جامعه اسلامی ما آرزوی شهادت نمی‌کنند.
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) تاکید کرد: گاهی در بعضی از خانواده‌ها به گونه‌ای است که والدین از نشستن فرزندانشان پای ماهواره‌ها غافل هستند و یا خودشان نیز همراه فرزندان‌شان هستند.
وی با بیان اینکه خانواده‌ها در مقابل توطئه دشمنان هوشیار باشند، افزود: باید پیشگیری قبل از درمان صورت گیرد.
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) با تاکید بر اجرای فریضه امر به معروف ونهی از منکر که اسلام به یادگار گذاشته است، گفت: این فریضه الهی باید در جامعه اشاعه پیدا کند.
وی با یادآوری اینکه خدا قول داده است اسلام را در مقابل دشمنان حفظ کند، تصریح کرد: خداوند قول نداده است که انقلاب اسلامی ما را حفظ خواهد کرد زیرا حفظ انقلاب برعهده مردم است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.