این مطلب ۱۵ بار خوانده شده
مدير عامل موسسه مهر قائم والا:

توجه به فرهنگ و اقتصاد را در اولويت برنامه‌های موسسه قرار داده‌ايم

مدير عامل موسسه مهر قائم والا گفت: موسسه در جهت كارآفرينی بيشترين توجه خود را به توسعه و حمايت از مشاغل خانگی معطوف داشته است و در اين راستا توجه به فرهنگ و اقتصاد را در اولويت برنامه‌های موسسه قرار داده‌ايم.
نسخه مناسب چاپ

زهرا توانا در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی اظهار داشت: نيروی كار موفق و كار آمد كسی است كه در جهت تحقق نيازهای خود و جامعه تلاش کند.
وی عنوان كرد: ما با حمايت از مشاغل خانگی مانند شيرينی‌پزی، خياطی و پخت نان بستر مناسبی را برای فروش اين محصولات فراهم كرده‌ايم.
مدير عامل موسسه مهر قائم والا با بیان اينكه موسسه دارای ۹ نفر عضو اصلی و بيش از ۳۰۰ نفر اعضا است، عنوان كرد: ما جهت تحقق فرامين مقام معظم رهبری بحث اقتصاد و فرهنگ را توامان سرلوحه كارمان قرار داده‌ايم، به همين منظور جهت افزايش روحيه نشاط و سرزندگی در بين افراد كلاس‌های ورزشی مختلف در طول سال برای بانوان برگزار می‌کنیم.
توانا ادامه داد: با همكاری محيط زيست سالانه دو كارگاه آموزشی برای بانوان خانه‌دار به منظور حفظ سلامت و بهداشت در منزل برگزار می‌کنیم كه با استقبال بسيار خوبی روبرو می‌شود.
وی تصریح کرد: تنها انتظار ما از ارگان‌ها و دستگاه‌های مسئول اولويت دادن به بخش مشاغل خانگی است به طوری كه اگر جهت انجام امری به ادارات مراجعه شد حداقل رسيدگی به امورات مربوطه را در اولويت‌های نخست قرار دهند.
مدير عامل موسسه مهر قائم والا توسعه مشاغل خانگی و دوری از اسراف را در خانواده‌ها يكي از مهترين راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: همه با هم بايد دست به دست هم دهيم تا شرمنده شهدا نباشيم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.