این مطلب ۱۴ بار خوانده شده
فرمانده سپاه درمیان:

فرهنگ، هویت هر شخص یا جامعه تلقی می‌شود

فرمانده سپاه درمیان گفت: فرهنگ هویت هر شخص یا جامعه تلقی می‌شود و هر گونه تغییر و تحول تحمیلی نامطلوب در آن می‌تواند پیامدهای منفی زیادی را به دنبال داشته باشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در خراسان‌جنوبی خدادادی در مراسم افتتاح پایگاه‌های مقاومت بسیج خواهران در سطح شهرستان درمیان اظهارداشت: نقش فرهنگی بسیج به خصوص در حال حاضر که کشور از هر سو مورد تهاجم فرهنگی بیگانگان قرار گرفته از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.
وی افزود: بسیج در عرصه فرهنگ دارای توانایی‌ها، امکانات و در عین حال جاذبه‌های قابل توجهی است اما برای درک بهتر این موضوع ابتدا باید با مفهوم فرهنگ آشنا شویم.
فرمانده سپاه درمیان بیان کرد: فرهنگ هویت هر شخص یا جامعه تلقی می‌شود و هر گونه تغییر و تحول تحمیلی نامطلوب در آن می‌تواند پیامدهای منفی زیادی را به دنبال داشته باشد.
وی ادامه داد: حاضر بودن در همه صحنه‌ها از جمله صحنه‌های فرهنگی و سازندگی از خصوصیات بسیج است.
خدادادی گفت: بسیج دارای نقش‌ها و کارکردهای عمده از جمله ایجاد روحیه استقامت، جذب و آموزش مردم به ویژه جوانان و پرداختن به مسائل فرهنگی و جلوگیری از انحراف جوانان با اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و معنوی است.
گفتنی است در این مراسم چندین پایگاه حوزه خواهران به همت حوزه حضرت فاطمه(س) قهستان در روستاهای دستگرد (درمیان)، خسرآباد، فضل آباد، فورخاص وشهر قهستان افتتاح شد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.