این مطلب ۱۵ بار خوانده شده
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه انصارالرضا(ع):

شناخت دین و دسیسه‌های دشمن راهی برای مقابله با توطئه‌های دشمنان است

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه انصارالرضا(ع) گفت: هرچه بیشتر نوجوانان و جوانان ما با اسلام و انقلاب اسلامی آشنا باشند و دسیسه‌های دشمن را بشناسند، به همان میزان بهتر می‌توانند راه درست را انتخاب کند.
نسخه مناسب چاپ

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه انصارالرضا(ع) در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلا‌ع‌رسانی سپاه انصارالرضا خراسان جنوبی اظهار داشت: جوانان با توجه به شناخت نسبی‌ای که از دین توسط بزرگترهایشان کسب می‌کنند گاهی فکر می‌کنند که دین جلوی آزادی و تفریح آنها را می‌گیرد و پای‌بندی آنها به دین درد سر ایجاد می‌کند، بنابراین دین گریز می‌شوند.
وی تاکید کرد: بعضی از رفتارها و گفتارهای نامناسب در جوان و نوجوان برگرفته از رفتار بزرگترها است که اغلب اوقات والدین مراقب این‌گونه موارد در زندگی نیستند.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه انصارالرضا(ع) با بیان اینکه خودسازی اخلاقی جوانان و نوجوانان نقش موثری در زندگی فردی و اجتماعی آنان در آینده دارد، افزود: هرچه بیشتر نوجوان و جوان با اسلام و انقلاب اسلامی آشنا باشد و به همان نسبت دسیسه‌های دشمن را بشناسد، بهتر می‌تواند راه درست را انتخاب کند و در ادامه مسیر زندگی و مقابله با توطئه دشمنان دچار انحراف و مشکل نخواهد شد.
وی از وظایف جوان شیعی و مسلمان را انتظار فرج دانست و گفت: شناخت دین بر اساس آموزه‌های اسلامی و اطاعت از ائمه معصومین(ع) و ولی‌فقیه از مهم‌ترین وظایف جوان در عصر غیبت است.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه انصارالرضا(ع) با بیان اینکه شناخت فرهنگ بیگانه و دشمنی بیگانگان با اسلام و درک اهداف آنها از دیگر وظایف جوانان است، عنوان کرد: یک جوان می‌تواند با انتخاب راه درست زندگی در رسیدن به زندگی ایده ال و اسلامی که منطبق با فطرت است گام بردارد.
مسئول بسیج جامعه سپاه انصارالرضا(ع) به آسیب‌های ماهواره و فیلم‌های غیر اخلاقی و دینی اشاره کرد و یادآورشد: دشمن با نمایش فیلم‌های ماهواره و سایر ابزارهای غیرمجاز در صدد به بیراهه کشاندن افکار جوانان کشور است.
وی تاکید کرد: رسانه‌های غربی با مشغول کردن افکار مسلمانان می‌خواهند اعتقادات آنها را ضعیف کنند و از بین ببرند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.