این مطلب ۲۱ بار خوانده شده
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه انصارالرضا(ع):

استکبار جهانی با سلطه بر مجامع بین‌المللی درصدد فریب ملت‌ها است

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه انصارالرضا(ع) گفت: استکبار با سلطه بر سازمان‌های بین المللی درصدد فریب ملت‌ها است و وقتی که ظلمی از طرف استکبار جهانی به ملت‌های مظلوم وارد می‌شود یک سازمان بی‌طرف نیست.
نسخه مناسب چاپ

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه انصارالرضا(ع) در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی اظهارداشت: همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان با حفظ وحدت باید به ظلم‌های اسرائیل و مظلومیت مردم فلسطینی توجه ویژه ای داشته باشند.
وی ریشه همه درگیری‌ها و جنگ‌ها را رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی دانست و افزود: غرب با هم‌پیمانان شان در کشورهای اسلامی با همکاری رژیم صهیونیستی از هیچ تلاشی برای به خاک وخون کشیدن کودکان فلسطینی فروگزار نمی‌کنند.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه انصارالرضا(ع) با اشاره به اینکه آگاه کردن ملل جهان و کمک‌های جامعه جهانی می‌تواند به ملت مظلوم فلسطین کمک کند، تصریح کرد: فعال کردن سازمان‌های جهانی، وحدت مسلمانان و حمایت‌های مادی، معنوی و بهداشتی درمانی وظیفه همه ملت‌ها و کشورهای اسلامی است.
وی یادآورشد: ملت ایران اسلامی می‌تواند بر اساس موضع گیری رهبر انقلاب از ملت بی دفاع فلسطین در مقابل تجاوزات رژیم صهیونیستی داشته باشد.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه انصارالرضا(ع) متکی بودن به خود در مقابل دشمن، ایستادگی و مقاومت را رمز پیروزی مردم مظلوم غزه برشمرد وعنوان کرد: اسرائیل با به خاک وخون کشیدن کودکان و مادران فلسطینی می‌خواهد جبران شکست‌های خود در گذشته را داشته باشد.
وی با اشاره به سکوت مجامع بین المللی در قبال جنایت‌های رژیم صهیونیستی آن را نشانگر سلطه استکبار جهانی بر مجامع دنیا دانست و تاکید کرد: استکبار با سلطه بر سازمان‌های بین المللی در صدد فریب ملت‌ها است و وقتی که ظلمی از طرف استکبار جهانی به ملت‌های مظلوم وارد می‌شود یک سازمان بی‌طرف نیست.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.