این مطلب ۲۸ بار خوانده شده
مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی:

ملت ایران هیچ‌گاه از حمایت مردم مظلوم فلسطین دست نخواهد کشید

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی گفت: اگر برخی سران کشورهای مسلمان که بر میراث گران‌بهای پیامبر اسلام در مسند حکومت تکیه زده‌اند در وظیفه خود در دفاع از مردم مظلوم فلسطین کوتاهی کنند اما ملت ایران از حمایت مردم فلسطین دست نخواهند کشید.
نسخه مناسب چاپ

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی اظهار داشت: روز جهانی قدس روز نمایش اتحاد، همبستگی و یکصدایی امت اسلام در حمایت از مردم مظلوم فلسطین بوده و بر مسلمین جهان فرض است که با توجه به رسالت انسانی و اسلامی دفاع از مظلوم در برابر ظالم همگی یکصدا و منسجم در این راهپیمایی شرکت کنند.
وی تاکید کرد: امروز غزه خط مقدم جبهه اسلام در مبارزه با طاغوت و ظلم بوده و ضرورت پشتیبانی از این جبهه بر هیچ مسلمان هوشیاری پوشیده نیست.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان افزود: امت مسلمان ایران همواره حامی مظلومان جهان بوده اند و حتما اگر برخی سران کشورهای مسلمان که بر میراث گرانبهای پیامبر اسلام در مسند حکومت تکیه زده اند از وظیفه خود کوتاهی کنند؛ ملت ایران از حمایت مردم فلسطین دست نخواهند کشید.
مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی تصریح کرد: صهیونیزم بین الملل از هر رخنه و شکافی که در صفوف وحدت امت مسلمان به وجود بیاید جهت تعرض و حمله اقدام می‌کند و بر مسلمانان جهان فرض است که هوشیارانه و با دید بصیرت دست از اختلافات فرقه ای برداشته و همگی تحت لوای پرچم مقدس اسلام بر علیه صهیونیزم متحد شوند.
وی ادامه داد: صهیونیزم جریان خطرناک بین المللی و دشمن بشریت و اسلام است و این دشمنی با اسلام و بشریت ریشه در تاریخ و بستر اعتقادی آنان دارد و آنان خود را نسل برتر و وارثان زمین و سایر بشریت را موجوداتی می دانند که خداوند برای خدمت به یهود آفریده است.
مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: رویاهای این رژیم فاسد تا تسلط و اداره جهان به هر طریق، چه سخت و چه نرم پایان پذیر نیست و دنیا باید با دیدگان بصیر عقبه این جریان خطرناک را شناسایی و با آنان به مقابله برخیزد.
وی با بیان اینکه وظیفه مسئولین ما وحدت در مواضع و یکصدایی در مقابله با صهیونیزم است، گفت: ما باید بدانیم که غزه خط اول مقاومت دنیای اسلام در برابر صهیونیزم است و جبهه اسلام در مقابله با کفر باید تقویت و پشتیبانی شود. وی اظهار کرد: سکوت برخی مجامع بین المللی در خصوص فجایع و جنایت های این رژیم فاسد نشانه عدم تعهد آنان به حقوق بشر، کرامت انسانی و آزادی است و بر خلاف شعارهایی که در این راستا می دهند آنها حافظ منافع اقتصادی و ملی خود هستند و حاضر نیستند هیچ هزینه ای در راه مبارزه با ظلم و دفاع از مردم مظلوم فلسطین متحمل شوند.
مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی ادامه داد: گروهک تکفیری داعش تشکلی است از بعضی از افراطیون وهابی که تنها در تاریخ و گذشته سیر می کنند و آگاه به شرایط زمان خود نیستند. آنها فریب خوردگان افرادی چون ابوبکر البغدادی و اربابان او هستند که فقط به کسب قدرت می اندیشند. آنها به صورت مستقیم و غیر مستقیم ساخته و پرداخته صهیونیزم بوده و مواضع آنان در خصوص این رژیم خود گواه و تایید این موضوع است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.