این مطلب ۱۸ بار خوانده شده
کارشناس مذهبی:

غزه خاری برای همه کسانی است که چشم خود را بر روی عقلانیت و انسانیت بسته‌اند

کارشناس مذهبی سرایان با بیان اینکه ایستادگی مردم غزه در برابر تجاوزکاران و جنایتکاران سبب غرور همه مسلمین است، گفت: غزه خاری برای همه کسانی است که چشم خود را بر روی عقلانیت و انسانیت بسته‌اند.
نسخه مناسب چاپ

زهرا بنی‌اسدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی اظهار داشت: با توجه به سخنان امام خامنه‌ای(حفظه الله) در مورد روز قدس می توان به فرا گیر بودن و جهانی بودن این مفهوم در نظر امام خمینی(ره) پی برد زیرا ایشان فلسطین را وجه مشترک همه مسلمین در همه طیف‌ها و مسئله‌ای فرامذهبی، فرقه‌ای و فراقومی دانستند که خود باعث انسجام در وحدت جامعه اسلامی می‌شود.
وی با بیان اینکه ایستادگی مردم غزه در برابر تجاوزکاران و جنایتکاران سبب غرور همه مسلمین است، گفت: غزه خاری برای همه کسانی است که چشم خود را بر روی عقلانیت و انسانیت بسته‌اند.
کارشناس مذهبی سرایان افزود: روزگار دروغ، فریب و تزویر به پایان رسیده و وظیفه ملت مسلمان ایران محکوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی و تلاش در جهت عدالت، آزادی خواهی در جهان و حمایت از مردم غزه است.

منحرف ساختن افکار عمومی از اهداف شوم استکبار جهانی در رابطه با مسئله غزه است
بنی‌اسدی انحراف افکار عمومی را از مسئله فلسطین یکی از اهداف شوم دشمنان دانست و اظهارداشت: توهین به مقدسات اسلامی و منحرف ساختن افکار عمومی از توطئه‌های دشمنان علیه اسلام و از مهم‌ترین کار دشمن در سراسر جهان است.
وی تصریح کرد: حمایت و وحدت مسلمانان و محکوم کردن رژیم صهیونیستی در مقابل قتل عام مردم غزه و انزجار، اتحاد و همدلی تنها راه رسیدن به هدف نهایی و پیروزی است.
این کارشناس مذهبی اتحاد مردم و همدلی همه گروه‌ها در غزه و فلسطین را خواست عموم مردم جهان برشمرد و تاکید کرد: مبارزه جدی علیه اسرائیل تا بیرون کردن کامل صهیونیست‌ها از فلسطین در نوار غزه باید هدف نهایی مسئولان باشد و محکوم کردن کامل صهیونیست‌ها از طریق رسانه‌ها وظیفه ما و بیداری مسلمین در قبال مردم مظلوم غزه است.

رژیم صهیونیستی دشمن همیشگی اسلام است
بنی‌اسدی گفت: با درس گرفتن از اتفاقات منطقه باید رژیم صهیونیستی به عنوان دشمن همیشگی اسلام شناخته شود.
وی سکوت مجامع بین المللی را نشانه همدستی و ناتوانی آنان و نفوذ صهیونیست دانست و ادامه داد: تامین منابع مالی این سازمان ها یکی دیگر از همدستی‌های آنها به این رژیم اشغالگر است.
بنی اسدی گروه‌های تروریستی مانند داعش، تکفیری‌ها و النصره را دست نشانه آمریکا و اسرائیل دانست و تاکید کرد: این گروه‌ها فقط ادعای اسلام و حکومت اسلامی را دارند اما در باطن مخالف با احکام اسلام بوده و با کشتن مردم بی دفاع عمق جهالت خود را نشان داده اند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.