این مطلب ۳۰ بار خوانده شده
رئیس شورای قشر بسیج بانوان خراسان جنوبی:

بسیج جامعه زنان باید سبب ایجاد رغبت فرهنگی در زنان شود

رئیس شورای قشر بسیج بانوان خراسان جنوبی با اشاره به ۱۳ مردادماه روز قشر بسیج جامعه زنان گفت: بسیج جامعه زنان یکی از تاثیر گذارترین قشرهای بسیج در جامعه است و می تواند با اجرای برنامه های متنوع سبب ایجاد رغبت فرهنگی در زنان شود.
نسخه مناسب چاپ

زهرا رئوفی فرد در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی، اظهار داشت: بسیج جامعه زنان باید در پایگاه های محلات، مدارس و ادارات با برگزاری برنامه های متنوع، زنان و دختران را جذب بسیج کند و به جای یک ارتش بیست میلیونی سبب ایجاد یک ارتش هفتاد میلیونی شود.
وی با اشاره به اینکه امروز مهم ترین دغدغه رهبر معظم انقلاب بحث فرهنگ است افزود: زنان پایه های فرهنگی جامعه اسلامی هستند و باید با برنامه ریزی بلند مدت و تلاش مداوم در زمینه فرهنگ اقدام کنند.
رئیس شورای قشر بسیج بانوان خراسان جنوبی ادامه داد: بیش از ۸۰ درصد فرهنگ سازی امور، مربوط به زنان است که باید زنان با حماسه آفرینی خود، حمایت مردان و پرورش نسلی آگاه، رسالت خود در حوزه فرهنگ و حمایت از نظام اسلامی را به خوبی انجام دهند.
رئوفی فرد با بیان اینکه نقش زنان در بسیج، مقاومت و جنگ تحمیلی بر کسی پوشیده نیست گفت: زنان بسیجی از ابتدای انقلاب اسلامی در صف اول حمایت ها و تظاهرات ها بودند و در زمان جنگ هم علاوه بر مبارزه، امدادگری و پشتیبانی سبب تقویت روحیه و قوت قلب مردان بودند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.