این مطلب ۳۰ بار خوانده شده

همایش مردمی تبیین ضرورت‌های افزایش جمعیت در سربیشه برگزار شد+گزارش تصویری

همایش مردمی تبیین ضرورت‌های افزایش جمعیت به همت بسیج خواهران ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی، مدیر گروه سلامت خانواده و جمعیت مرکز بهداشت استان در این همایش گفت: ما باید انسان‌های خلاقی داشته باشیم تا سطح سلامت جامعه را افزایش دهیم و جمعیت جوان و با نشاط عامل پیشرفت کشور است.
خانم زمانی‌پور به آیه ۳۲ سوره مائده اشاره کرد و افزود: طبق این آیه اگر فردی یک نفر را به قتل برساند حکم شرعی آن مثل این است که تمام انسان‌ها را از بین برده است و بر عکس اگر کسی را نجات دهد مثل این است که تمام انسان‌ها را نجات داده است.
وی با تاکید بر پایین بردن انتظارات و فرهنگ تجمل گرایی و بازنگری در سیاست های جمعیتی تصریح کرد: ارتقای پویایی و بالندگی جمعیت، رفع موانع ازدواج و تسهیل و ترویج تشکیل خانواده، تحکیم بنیان خانواده با اصلاح و تکمیل آموزش‌های عمومی درباره اصالت کانون خانواده، ترویج و نهادینه‌سازی سبک زندگی اسلامی و افزایش امید به زندگی، با توزیع فضایی و جغرافیایی جمعیت و حفظ و جذب جمعیت در روستاها و مناطق مرزی و کم تراکم از جمله سیاست‌های کلی جمعیت است.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سربیشه نیز در این همایش گفت: باید اعتقاداتمان را مرور و شفاف کنیم و اول از همه موضع خود را در مقابل فرمایشات مقام معظم رهبری مشخص کنیم.
وی افزود: چشم تیزبین مقام معظم رهبری امروز و الآن را نمی‌بیند بلکه ایشان آینده نگر هستند و در بحث جمعیتی، جمعیت ۱۵۰ میلیونی مد نظرشان است.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سربیشه با تاکید بر جدی گرفتن خطر رشد نکردن جمعیت از جانب خانواده‌ها گفت: بحث کاهش جمعیت بحثی است که سیاست‌مداران و استراتژی‌های آمریکایی و اروپایی برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران مطرح کردند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.