این مطلب ۱۴۷ بار خوانده شده
نویسنده کتاب یوسرائیل و صهیوناکراسی

صهیونیسم جهانی به دنبال دکترین و خواسته های شیطانی است

نویسنده کتاب یوسرائیل و صهیوناکراسی گفت:امریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال خواسته های شیطانی خود در دنیا هستند و در کشور امریکا به جای مردم سالاری شیطان سالاری حاکم است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبر نگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، سید هاشم میر لوحی صبح امروز در همایش استانی فرشتگان خونین بال گرامی داشت یاد و خاطره شهیده طیبه واعظی و بسیج جامعه زنان در جمع بسیجیان شهرستان بیرجند اظهارداشت: انسان بعد از تکامل فیزیکی پا به عرصه وجود گذاشت تا بتواند با اطاعت از خداوند به کمال و سعادت برسد.
این استاد دانشگاه در تهران ونویسنده کتاب یوسرائیل و صهیوناکراسی با اشاره به وضعیت جامعه گذشته و حال آمریکا و گسترش فرهنگ صهیونیستی دراین کشور، افزود: در گذشته در کشور آمریکا با مشروبات الکلی مبارزه می کردند که حتی این به صورت قانون در آمد و افرادی که مشروبات الکلی مصرف و یا تولید می کردند دستگیر و به زندان می انداختند.

وی با بیان اینکه در سال ۱۹۱۷ میلادی آمریکا قانونی را برای مبارزه ، خرید ، فروش، حمل و تولید مشروبات الکلی وضع کرد ، گفت: حتی در این کشور اعلامیه و تظاهرات برضد برضد روج مشروبات الکلی وجود داشت وگشت ارشاد فعالیت می کرد .
این استاد دانشگاه بااشاره به اینکه افرادی با حمایت جامعه صهیونیستی و به بهانه روج الکل شعار پرکردن خزانه دولت را می داند، عنوان کرد: شیطان صهیونیستی با روج بی بند وباری درز همه جامعه بشری به دنبال گسترش بی دینی، فساد ، گسترش فرزندان نامشروع و تغییر سبک زندگی مردم در تمامی دنیااست .
وی با بیان اینکه در همین کشور آمریکا قانون منع گسترش مشروبات الکلی وضع شد ولی در چند سال بعد حتی در بین اعضای کنگره مسئولین کاخ سفید این مشروبات صنعت بی بند وباری رواج یافت ویکی از اعضای کنگره را بدون هیچ گونه لباسی را در جلوی دوربین حاضر کردند واین نشان از وجود شیطان صهیونسیتی در این کشور است.
میر لوحی با بیان اینکه آمریکا در منجلاب فساد وفرهنگ صهیونیستی غرق شده است، افزود: آمریکا و رژیم منوفور صهیونیستی می خواهد جامعه جهانی را به ابتذال بکشاند که با ترویج فساد و بی بندوباری به اهداف شوم خود دست پیدا کند واین به کشورهای آفریقایی، اروپایی و حتی کشورهایاسیایی راه پیدا کرده است.
صهیونیزم جهانی زنهای غیر یهود را به عنوان کالای مشترک می داند
وی باتاکید براینکه صهیونیزم جهانی به دنبال از بین بردن شالوده دین هستند متذکرشد: صهیونیزم جهانی زنهای غیر یهود را به عنوان کالای مشترک می داند واما می گوید زنان و دختران یهودی باید خود را از دید نامحرم بپوشانند و فرهنگ بی حجابی را همان گونه که در کشورهای دنیا بخصوص مسلمان نشین پیاده کردند در ایران اسلامی نیز پیاده می کنند.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه دشمن گام به گام دین، فرهنگ حجاب ما را از طریق ماهواره مورد هجوم قرار داده است، افزود: ماباید در مقابل هجمه های دشمن هوشیارانه عمل کنیم .
۸۵% سقط جنین در امریکا به دلیل فرزندان نامشروع است
وی از افزایش سقط جنین در کشورهای اروپایی، آمریکایی و آفریقایی نام برد وگفت: ۸۵% سقط جنین در کشور آمریکا به دلیل فرزندنامشروع می باشد واین آمار در دیگر کشورها ی اروپایی نیز بالااست یعنی ما در دوران جاهلیت زندگی می کنیم که همجنس بازی و ارتباط با محارم در این کشورها باب و می خواهند ان را به دیگر کشورهای دنیا گسترش دهند.
میرلوحی ادامه داد: تنها سالانه حدود ۱ونیم میلیون سقط جنین در کشورآمریکا وجود دارد این موضوع درکل جهان در طول ۳۵سال ازانقلاب اسلامی به یک میلیاردو ۴۰۰میلیون سقط جنین رسیده است .
این استاد دانشگاه با بیان اینکه صهیونیسم جهانی به دنبال دکترین و خواسته های شیطانی هستند ، تاکید کرد: انها بر این باورند که همه و ههه باید در راه شیطان قربانی شوند نه برای اطاعت از فرماند خدا.
وی تاکید کرد: درزیدن زنان و کودکان در دنیا، افزایش رابطه های نامشروع و شیطانی موجب ترویج فساد و تباهی در دنیا می شود ودنیا به سمتی کشیده می شود که صهیونیزم جهانی به دنبال ان است.
این استاد دانشگاه با تاکیدبر اینکه در کشور امریکا به جای مردم سالاری شیطان سالاری حاکم است، افزود: تحقق خواسته های شیطان به وسیله شبکه های ماهواره ای و فیلم های هالیودی از خواسته های آمریکا است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.