این مطلب ۹۱ بار خوانده شده
سرپرست جامعه زنان سپاه انصارالرضا(ع):

همایش استانی فرشتگان خونین بال با هدف فرهنگ اسلامی و اقتصاد مقاومتی برگزارشد

سرپرست جامعه زنان سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: همایش استانی فرشتگان خونین بال با هدف فرهنگ اسلامی، اقتصاد مقاومتی و روشهای مهارت افزایی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبر نگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی زهره روستا صبح امروز در همایش استانی فرشتگان خونین‎بال در خراسان جنوبی با بیان اینکه با سبک زندگی اسلامی می‌توانیم میراث اسلامی را به نسل آینده منتقل کنیم، اظهارداشت: برای تحقق سند مهندسی فرهنگی کشور علاوه بر اینکه نیاز به یک برنامه جامع ملی داریم نیازمند یک برنامه نیروی انسانی هستیم.
سرپرست جامعه زنان سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: جوانان امروز مدیران ارشد و کلان جامعه آینده ما هستند و باید به این موضوع که آیا آنها از سند فرهنگی جامعه آگاه هستند یا نه توجه کنیم.
وی با اشاره به آمار بالای طلاق و برگزاری جشن‌هایی با این مضمون در خراسان جنوبی اشاره کرد و خطاب به مسولان گفت: آیا تاکنون تدبیری برای این موضوعات اندیشیده شده است.
روستا بیان کرد: بسیج در هر جایی که ارزش‌های دینی مدنظر است حضور دارد و بسیج نقش‌ها را در ارتباط با موضوعات ذکر شده تعریف کرده است.
وی با بیان اینکه باید شاخص‌های سلامت جامعه را عفاف سنجی واین امر باید توسط بانوان جامعه انجام شود، افزود: باید حلقه های شجره طیبه صالحین به عنوان خط مقدم فرهنگی مورد توجه جوانان ما قرار گیرد تا بتوانیم در مقابل توطئه های دشمن مقابله کنیم.
سرپرست جامعه زنان سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به همایش استانی فرشتگان خونین بال گفت: با یاد و نام شهیده طیبه واعظی اقشار ٢٠ گانه بسیج حضور دارند .
روستا خاطرنشان کرد:در این جلسه در راستای موضوعات فرهنگ، اقتصاد مقاومتی، تولیدات داخلی و روش‌های مهارت افزایی و کارآفرینی بحث می‌شود

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.