این مطلب ۱۶۳ بار خوانده شده
مدیر عامل شرکت نگار نصر خراسان جنوبی:

افزایش سطح تولیدات بومی و محلی هدف اقتصاد مقاومتی است

مدیر عامل شرکت نگار نصر خراسان جنوبی با بیان اینکه افزایش سطح تولیدات بومی و محلی هدف اقتصاد مقاومتی است، گفت: برای حمایت از تولیدکنندگان و کشاورزان در سطح استان نهاد اقتصاد مقاومتی ایجاد کردیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج خراسان جنوبی، مصطفی محمد پور صبح امروز در همایش گرامیداشت روز بسیج جامعه زنان در خصوص فعالیت های این شرکت اظهار کرد: شرکت کار آفرینی نگارنصر با ایجاد اشتغال پایدار برای بسیجیان خواهر و برادر در حال حاضر اقدام به ارائه خدمات مثل تسهیلات، مشاوره عمومی و تخصصی اشتغال، برگزاری همایش کار آفرینی و اشتغال و ارائه کار جدید برای جوانان کرده است.

وی با بیان اینکه هدف شرکت نگار نصر اشتغال زایی و کارآفرینی است عنوان کرد: در حال حاضر در استان شرکت نگار نصر نمایندگی های فعال دارد و در سطح شهرستان ها بسیج سازندگی مسئول پیگیری و دنبال کردن فعالیت های این شرکت است.

مدیر عامل شرکت نگارنصر استان افزود: در مجموعه شرکت نگار نصر معاونت های مختلفی اعم از اداری و پشتیبانی در حال فعالیت اند که اهم فعالیت های آنها توانمند سازی و اشتغال زایی است.

محمد پور با بیان اینکه در شرکت نگار نصر بانک اطلاعاتی فعال است که در سه بخش فرصت ها و ظرفیت ها در استان، کارجویانی که مشکل اقتصاد دارند و کار آفرینان برتر و نمونه به ارائه خدمات می پردازد.

وی اظهار کرد: هر فردی از بسیجیان که متقاضی ایجاد شغلی باشد؛ شرکت نگار نصر هم در این زمینه آنها را راهنمایی و مشاوره می دهد و هم در صورت تایید شرکت به آنها تسهیلات لازم برای ایجاد کسب و کار جدید می دهد.

وی ادامه داد: برخی از بسیجیان فاقد تخصصص اند که شرکت برای آنها دوره برگزار می کند و به طور رایگان آموزش می بینند.

مدیر عامل شرکت نگارنصر خاطرنشان کرد: تسهیلات پرداختی در ۴ حوزه خود اشتغالی، مشاغل خانگی، تعاونی ها و کارآفرینی و پرداخت ها در قالب تسهیلات قرض الحسنه و عقود اسلامی است و در حال حاضر تسهیلات عقود اسلامی را با کارمزد ۱۶ درصد می پردازیم.

محمد پور گفت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری و اهمیت اقتصاد مقاومتی، برای حمایت از تولید کنندگان و کشاورزان در سطح استان نهاد اقتصاد مقاومتی ایجاد کردیم که با نظارت سردار نظری در ۱۲ عرصه در حوزه اقتصاد در زمینه کشاورزی و دامی فعالیت می کنند.

ویبا اشاره به اینکه افزایش سطح تولیدات بومی و محلی هدف اقتصاد مقاومتی است،افزود:تاسیس گلخانه ها از جمله فعالیتهایی است که در زمینه اقتصاد مقاومتی انجام گرفته است.در حوزه های مختلف ایجاد اشتغال داشتیم و حتی در زمینه صنایع دستی استان صادرات داشتیم.

مدیر عامل شرکت نگارنصر گفت: بحث فروش محصولات هم از وظایف شرکت نگار نصر است و برای فروش محصولات بازار فروش را برای متقاضیان پیدا می کنیم.

محمد پور اظهارداشت: در بخش توانمندسازی مشاغل خانگی در سال ۹۳ ، یک هزار و ۷۰۳ نفر را تحت پوشش قرار دادیم و دو میلیارد و ۶۰۵ میلیون تومان تسهیلات پرداخت کردیم.

وی به سایر فعالیت های شرکت نگارنصر در سال جاری اشاره کرد و ادامه داد: همایش های کارآفرینی با برگزاری۲۰همایش و حضور ۳ هزار و ۱۷۰نفر، تشکیل تعاونی ها با شرکت ۵ هزار و ۵۵۰ نفر و به تعاونی ها تا سقف ۱۴۰میلیون اعتبار می دهیم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.