این مطلب ۱۲۷ بار خوانده شده
مسئول تعلیم و تربیت بسیج جامعه زنان سپاه انسارالرضا(علیه السلام):

دومین دوره مربیان مهد قرآنی بسیج سراسر استان برگزارشد

مسئول تعلیم و تربیت بسیج جامعه زنان سپاه انسارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: دومین دوره مربیان مهد قرآنی بسیج سراسر استان با هدف ارتقای سطح علمی و عقیدتی مربیان در بیرجند برگزارشد.
نسخه مناسب چاپ

طیبه ایزدی درگفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با بیان اینکه دومین دوره آموزشی مربیان مهد های کودک بسیج استان به مدت دو روز برگزارشد، اظهارداشت: مربیانی که سال گذشته دوره مربیان مهد را فراگرفته بودند در این دوره شرکت کردند.
مسئول تعلیم و تربیت بسیج جامعه زنان سپاه انسارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با بیان اینکه برگزاری این دوره در واقع یک بازآموزی برای مربیان بود، عنوان کرد: برگزاری این دوره با هدف ارتقاء علمی، مذهبی مربیان، کیفیت مهدها و موفقیت بیشتر مربیان در تعلیم و تربیت نونهالان قرآن و بالابردن بینش و سطح آگاهی مربیان و اطلاع از آموزشهای روز جامعه است.
وی با اشاره به اینکه این دوره آموزشی به همت بسیج جامعه زنان به مدت دو روز برگزار شده است، عنوان کرد: دراین دوره آموزشی مربیان با آموزشی خانواده مهدوی ، پرورش مذهبی و اخلاق کودکان ،کلاسهای عملی سفالگری قصه گویی کاردستی با وسایل بازیافتی نقاشی آشنا شدند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.