این مطلب ۲۱ بار خوانده شده
مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی خبر داد

برپایی بیمارستان صحرایی و ثابت برای درمان بیماران مناطق محروم در پاییز ۹۳

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی از اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم و برپایی بیمارستان صحرایی و بیمارستان ثابت بر اساس نیاز مناطق محروم در تابستان و پاییز ۹۳ خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی به برنامه های ابلاغی این قشر از بسیج در سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت: اعزام تیم های تک تخصصی و فوق تخصصی به مناطق محروم که تا پایان سال دو برنامه پیش بینی شده در تابستان و پاییز انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: امسال یک بیمارستان صحرایی داریم که در فصل پاییز در هفته بسیج یا هفته دفاع مقدس برگزار می شود.
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان افزود: اعزام تیم های بهداشتی، درمانی و آموزشی به مناطق محروم که بین شهرستان‌ها و نواحی توزیع شده است و طی سه ماهه اول سال جاری ۲۰ درصد کار انجام و تیم ها اعزام شده اند.
وی هم چنین از برپایی بیمارستان ثابت با همکاری بیمارستان های دولتی برای اعزام بیماران محروم برای درمان در این بیمارستان در پاییز ۹۳ خبر داد.

وی به برنامه های فرهنگی در سطح کانون های بسیج جامعه پزشکی در سال جاری اشاره و بیان کرد: حلقه‌های صالحین در سطح کانون‌ها پیگیری می‌شود.
وی اضافه کرد: هشتم اسفند ماه مراسم گرامیداشت روز قشر بسیج جامعه پزشکی با حضور اعضای بسیج جامعه پزشکی استان انجام خواهد شد.
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان گفت: یادواره شهدا بسیج جامعه پزشکی استان با محوریت شهدای شهرستان فردوس در این شهرستان برگزار می شود.
وی اظهار داشت: برای مراسم ارتحال امام خمینی(ره) ۴۰ نفر از بسیج جامعه پزشکی استان اعزام شدند.
وی افزود: شرکت اعضای بسیج جامعه پزشکی استان در اردوهای راهیان نور جنوب و جنوب غرب در تابستان و زمستان سال آینده جزو برنامه ها است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.