این مطلب ۱۳۵ بار خوانده شده
مسئول دفتر بسیج دانشجویی فردوس:

گروه جهادی پزشکی دانشگاه آزاد به مردم روستای سرند خدمت رسانی می کنند

مسئول دفتر بسیج دانشجویی فردوس گفت: گروه جهادی پرستاری دانشگاه آزاد فردوس به روستای محروم سرند این شهرستان اعزام شده است و در حال خدمت رسانی به مردم این روستا است.
نسخه مناسب چاپ

محسن آخوندی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، اظهارداشت: یک گروه جهادی پرستاری از دانشگاه آزاد فردوس به روستای محروم سرند این شهرستان اعزام شده اند و در حال خدمت رسانی بهداشتی، آموزشی و فرهنگی به این مردم هستند.

وی افزود: این گروه جهادی متشکل از ۱۸ دانشجوی خواهر است که از ۲۲ فروردین ماه اعزام شده اند و تا شنبه یا یکشنبه آینده در منطقه حضور خواهند داشت.

وی هدف از این اردوی جهادی را کمک به مردم مناطق محروم و آموزش های بهداشتی لازم به آنها دانست و گفت: خود دانشجویان هم با رفتن به مناطق محروم و کم برخوردار شرایط سخت را تجربه می کنند و می توانند با دیدن این صحنه ها قاطعانه تر به راه خود ادامه دهند.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی فردوس گفت: فشارسنجی، تست قند، تزریقات، برگزاری کلاس های آموزشی بهداشت زنان، بهداشت دهان، بهداشت کودکان، بهداشت محیط، بینایی سنجی و همچنین رنگ آمیزی و دیوار نویسی مدارس از جمله اقدامات و خدمات این گروه جهادی در روستای سرند است که بسیار مورد استقبال مردم و دانش آموزان روستا قرار گرفته است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.